Çamsan Parke ile Evinizin Zemininde Değişikliğe Gidin

Çamsan parke, ülkemizde en çok tercih edilen yerli parke markasıdır. 90.000 m2 kapalı, toplamda 300.000 m2 bir alan üzerine kurulmuş entegre tesise sahiptir. Uzun yıllar boyunca ülkemizin parke ihtiyacını en iyi şekilde gidermiştir. Kalitesi ile farklı çevre ülkelere de ihracat sağlayan Çamsan parke gurur duyduğumuz markalarımızdan birisidir.

Parkelam kalite ve standartlara dikkat eden, her yıl kendisini daha da iyi geliştiren ve bunu ürettiği ürünlere de yansıtan bir markadır. Çalışanlarına, çevreye ve müşterilerine verdiği değer ile marka değerini günümüzdeki durumuna getirmiştir. Bugün ülkemizde laminat parke denildiğinde akla gelen ilk markalardan birisi Çamsan Parkedir.

Çamsan Parke Renkleri

Çamsan Parke Koleksiyonları

Çamsanın yıllardır devam eden 5 seri koleksiyonu mevcuttur. Bu ürünler teknik özellik ve görünümlerine göre sınıflandırılmıştır. Marka pazardaki müşterinin isteğini çok iyi bir şekilde analiz etmektedir. Ev zeminlerinde kullanılacak parke ile ticari mekanların zeminlerinde kullanılacak ürünü birbirinden seri yardımı ile çok kolay bir şekilde ayırt etmektedir.

Silver Serisi

Çamsan silver serisi, daha çok açık renkli parke arayanların ihtiyaçlarını karşılamak üzerine tasarlanmış modelleri içermektedir. Dersiz parke modelleri barındıran seri zeminlerinde pürüz istemeyenlerin tercihi arasındadır. Seride 6 adet parke modeli bulunmaktadır.

Çamsan Parke Burgaz Meşe

Klasik Serisi

Çamsan klasik serisi, ülkemizdeki en çok tercih edilen parke modellerini barındıran seri diyebiliriz. Bu serinin gerek görünümü, gerekse fiyatı itibariyle oldukça cazip olması onun çok tercih edilmesine neden olmuş durumdadır. Fiyatıyla beraber teknik özelliklerinin de oldukça iyi olması klasik serisi parke modellerini ideal bir ürün haline getirmiştir.

Çamsan Parke Klasik Kristal Meşe

Modern Serisi

Çamsan modern serisi, derzli parke modellerine sahip serilerinden birisidir. Derzli parke uygulandığı mekana farklı bir ayrıntı sağlar. Zeminlerinde detay isteyen ve seramik modellerinden alışkın olduğumuz derz görünümü isteyenler için iyi bir tercihtir. Derzli parkeler zemine derinlik hissi yaratır.

Çamsan Parke Kanyon Meşe

Platinum Serisi

Çamsan parke platinum serisi, adından da anlaşılacağı gibi bu seri teknik özellik ve görünüm bakımından diğer serilerde olmayan özelliklere sahip. Teknik özellik olarak daha geniş plank ölçülerine sahip olan bu seri özellikle ticari mekanların zeminlerinde kullanılmaya müsait. Geniş alanlarda dar plakları kullandığınızda istenmeyen bir görüntü ortaya çıkar. Bu nedenle bu tarz alanların zeminlerinde daha geniş plankları kullanmak gerekir. Özellikle derzli parke modelini geniş bir alana uygulamak istiyorsanız eğer mutlaka platinum serisi gibi geniş plank özelliklerine sahip parke modellerini tercih etmeniz gerekmektedir.

Çamsan Parke Rustik Meşe

Avangard Serisi

Çamsan avangard serisi, derzli parke modellerini içinde barındıran çamsan koleksiyonudur. Teknik özellikleri arasında 10mm kalınlığa sahip olması nedeni ile Avangard serisi diğer çamsan serilerinden kendi ayırmaktadır. Avangard serisi hem ticari mekanların zeminlerinde, hemde konutların zeminlerinde kullanılmaya müsait parke modellerine sahiptir.

Çamsan Parke Alaska Meşe

Çamsan Parke Renkleri

Çamsanın her serisinde trend olan parke modeli mevcuttur. Sizler için en çok tercih edilen çamsan parke renklerini bir araya getirdik. Bu renkler ülkemizde en çok satılan parke modelleri arasında da yer almaktadır. Ülkemizde en çok tercih edilen parke markasının çamsan olduğu düşünülünce genel anlamda evlerimizde en çok tercih ettiğimiz parke modelleri olarak da karşımıza çıkmaktadır.İsterseniz daha detaylı olarak https://camsanparke.com/urunler/ adresinden inceleyebilirsiniz.

Asos Meşe

Çamsan parke Asos Meşe

Gümüş Meşe

Çamsan Parke Gümüş Meşe

Rustik Meşe

Çamsan Derzli Parke Modeli Rustik Meşe

Açık Meşe

Açık Meşe Parke Modeli

Modern Meşe

Çamsan Parke Klasik Modern Meşe

Natural Meşe

Çamsan Derzli Parke Natural Meşe

Royal Meşe

Çamsan Parke Royal Meşe

Odeon Meşe

Çamsan Parke Odeon Meşe

Asos Meşe

Çamsan parke Asos Meşe

You may also like...