Fildişi Rengi Duvar Boyası Örnekleri ve Renk Kodu

Fildişi rengi, ülkemizde en çok iç cephe duvar boyası olarak tercih edilen renklerden birisidir. Şüphesiz bunun en büyük nedenlerinden birisi, fil dişi renginin ferah ve aydınlık bir ortam oluşturmasından kaynaklanmaktadır. Özellikle salon duvarı için ideal renklerden birisidir. Salonun duvarını hangi renge boyasam diye düşünenlerin imdadına yetişen duvar renkleri arasında kendini en önde göstermektedir.

Fildişi Rengi Duvar Boyası

Fil dişi duvar boyası, diğer renkler ile beraberde kullanımı oldukça uygundur. Duvar renklerinin özellikle mekanda kullanılan mobilyaların renkleri ile uyumlu olması son derece önemlidir. Nitekim uyumlu renkler tercih edilmediğinde ortaya istenmeyen bir görüntü çıkabilmektedir. Fil dişi renginde bu konuda rahat olabilirsiniz. Bir çok renk ile beraber rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Boya markalarının silinebilir özellikte olan boyalarını tercih ederseniz, uzun yıllar sıkılmadan kullanabileceğiniz bir renktir. Ayrıca bir sonraki yıllarda aynı renge boyamak istediğinizde boya maliyetinizi oldukça düşüren kapatıcı bir rengtir. Ancak koyu renklerden fil dişi rengine geçiş yapmak isterseniz biraz zahmetli olabilir.

Eğer markanın katalogunda bu rengi göremezseniz altın duvar rengi renk ailesinde ona en yakın rengi görebilirsiniz. Altın renginin daha soft tonlarında bir rengtir. Güneş ışığı tonlarında olduğu için evi daha aydınlık göstermesi ile bilinmektedir. Bu nedenle az ışık alan odaların vazgeçilmez duvar boyası rengi olarak bilinmektedir.

İnternet üzerinden temin etmek için https://www.trendyol.com/fildisi-boya-y-s4075?pi=15 adresini ziyaret edebilirsiniz. Hepsiburada üzerinden görmek için https://www.hepsiburada.com/ara?q=fildi%C5%9Fi+boya adresini ziyaret edebilirsiniz.

Fildişi Rengi Renk Kodları

Bu rengi temin etmek için herhangi bir kod söylemenize gerek yoktur. Zira bu duvar rengi kendi ismiyle uzun yıllar markaların kataloglarında yer almaktadır. Farklı tonlarında kullanmak isterseniz boyamatiklerden kendi istediğiniz tona göre karma işlemi yapılabilmektedir. Ayrıca bu renk en çok Marshall ve Filli boya markası ile özleşmiştir.

Filli Boya Fildişi Rengi Duvar Boyası ve Renk Kodu

Filli boya ülkemizde en çok tercih edilen boya markaların başında gelmektedir. Bu rengi Filli boyanın katalogunda kolaylıkla bulabilirsiniz. Boya temin edeceğiniz mağazaya gittiğinizde renk kodu yerine fil dişi rengini istiyorum dediğinizde size hemen temin edeceklerdir. Bu rengi isterseniz Filli boyanın, boyamatiklerinde kolayca üretimi yapılabilmektedir. Bu nedenle boya tedarik sorunu yaşamayacağınız bir renktir. Ayrıca ülkemizde uzun yıllar kullanıldığı için sonraki yıllardada bu rengi kolaylıkla boyamatiklerden alabilirsiniz. Bu renge Filli boyanın web sitesi üzerinden ulaşmak isterseniz https://www.filliboya.com/shop/urunler/fildisi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Marshall Fildişi Boya Rengi ve Renk Kodu

Marshall boya markasında bu rengi satın almak için ismiyle söylebilir yada arama yapabilirsiniz. Markanın kendi sitesinden https://www.marshallboya.com/tr/renk-paletleri/fildi%C5%9Fi-1957584 adresine girerek boya hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca dış cephe yada iç cephe hangi boya çeşitinde olduğunu https://www.marshallboya.com/tr/products-listing/filters/cccId_1957584 bu adresten öğrenebilirsiniz. Silikonlu mat, Fit silikonlu, Silikonlu ipek mat, Silikonlu özel mat gibi boyaların kartelalarında bu rengi bulabilirsiniz.

Fildişi Boya
Yeni Fildisi Rengi
Yatak Odası Fildişi Rengi
Yatak Odası Fildişi Duvar Rengi
Polisan Fildişi Rengi
Oturma Odası Fildişi Rengi
Marshall Fildişi Rengi
İç Cephe Duvar Rengi Fildişi
Filli Boya Fildişi Rengi
Filli Boya Fildişi
Fildişi Rengi Duvar Boyası
x
Fildişi Rengi Boya Nasıl
Fildişi İç Cephe Duvar Boyası
Fildişi Duvar Rengi Kullananlar
Fildişi Duvar Rengi
Fildişi Duvar Boyası Rengi
Fildişi Duvar Boyası Örnekleri
Fil Dişi Boya Rengi
Fildişi Boya Rengi
Favori Fildişi Rengi
Dyo Fildişi
Duvar Boyası Rengi Fildişi
Çocuk Odası Fildişi Rengi
Boya Rengi Fildişi
Acık Fildişi Rengi

You may also like...