Degradeli Perde Modelleri ile Perdelerde Yeni Dönem

Degradeli perde modelleri, klasik perde modellerinden sıkılanlar için yeni bir tercih olarak karşımıza çıkıyor. Modern dekorasyon tarzının izlerini taşıyan bu modeller evinize hareketlilik ve enerji getirmektedir. Degradeli perdenin en büyük özelliği bir rengin koyu tonlarından, açık tonlarına doğru giden renk geçişlerine sahip olmasıdır. Zira bu özelliği ile klasik perde görünümünden kurtulup daha modern bir görünüm elde etmenize imkan sağlamaktadır.

Degradeli modeller, tül perde ve fon perde olarak üretilmektedir. Farklı perde kombinasyonları ile birlikte tercih edilebilir. Ayrıca mobilya ve halı ile birlikte uyumlu görünümler elde etmeniz mümkündür. Örneğin minimal salon dekorasyonuna sahip olmak istiyorsunuz. Ancak soğuk bir görünüm elde edeceğinizden çekinebilirsiniz. Degradeli modeller tam olarak burada sizin imdadınıza yetişmektedir. Minimal görünümün bütünlüğünü bozmadan küçük bir hareketlilik katarak salonunuza sıcak bir görünüm oluşturmanıza imkan sağlamaktadır.

Salon Perdesi Modern

Degradeli Perde Modelleri ile Halkalı Perde Askılığı

Her perde modelinin kendini göstermesi için ona uygun perde aksesuarları ile birlikte kullanılması gerekmektedir. Degradeli modellerin en iyi kendisini gösterdiği aksesuar halkalı perde askılığıdır. Nitekim bu modeller ile daha zengin ve detaylı bir görünüm elde edilmektedir. Halkalı perde askılığı ile farklı dekorasyon tarzlarına uyumlu perde modeli elde edebilirsiniz. Zira bunlara en iyi örnek retro dekorasyon tarzıdır.

Salon Perde Modelleri

Spot Aydınlatma ile Degradeli Perde Kullanımı

Spot aydınlatma ile degradeli perde kullanımı harika sonuçlar elde etmenizi sağlamaktadır. Zira spot lambaların verdiği beyaz ışık degradeli perdelerin geçişlerinin daha soft bir görünüm almasını sağlamaktadır. Sonuç olarak renk geçişleri daha hoş görünüme sahip olmaktadır.

Degradeli Perde Modeli
Modern Sari Perde Modelleri
Salon Icin Perde Modern
Renkli Salon Perdesi
Renkli Perde Modelleri
Renkli Perde 2022
Perde Modeli 2022
Mor Salon Perdesi
Modern Yesil Perde

Renkli Perde Modelleri Kullanarak Odanıza Hareket Kazandırın

Renkli perdeler dekorasyonda her ne kadar kullanılmak istense de istenmeyen bir görünüm oluşturacağından dolayı pek tercih edilmeyen perde modelleridir. Ancak degradeli modellerde bu durum tamamen aşılmış durumdadır. Çünkü aynı rengin farklı tonları ile uygulandığı ortamda soft bir hava sağlamaktadır. Ayrıca güneş ışığı ile alışılmışın dışında bir görünümü size sunmaktadır.

Modern Yesil Degradeli Perde
Modern Sari Perde Modeli

Odanızın Havasını Değiştirecek Harika Degradeli Perde Modelleri

Uygulandığında odanızın havasını tamamen değiştirecek harika perde modellerini sizler için bir araya getirdik. Zira salon dekorasyonunuzda farklı bir görünüm elde etmek istiyorsanız bu modelleri mutlaka incelemelisiniz. Evinizde modern ve yenilikçi bir görünüm istiyorsanız degrade özelliğine sahip modeller sizin için iyi bir tercih olabilir.

Modern Sari Degradeli Perde Modelleri
Modern Renkli Perde
Modern Salon Perdesi
Modern Salon Perde Modelleri
Modern Sari Degradeli Perde Modeli
Modern Salon Perde Modeli
Modern Oturma Odasi Perdesi
Modern Gri Perde
Modern Degradeli Acik Mavi Perde
Gecisli Salon Perdesi
Degradeli Perde Modelleri
Degradeli Perdeler
Acik Mavi Degradeli Perde
Yesil Degradeli Perde Modeli
Yesil Degradeli Perde
Turkuaz Degradeli Perde
Sari Degradeli Perde

You may also like...