Farklı Tarzlarda 30 Adet Ferforje Çiçeklik Modeli

Ferforje çiçeklik modelleri, her ne kadar günümüzde trend bir ürün olsa da hayatımıza çok uzun zamanlar önceden giren çiçeklik modellerinden birisidir. Geçmiş yıllarda evlerimizin balkonlarında yada bahçelerinden ziyade içlerinde de sıkça kullanılırdı.

Zamanın trend olan bu ürünü. Evlerimizin içinde çok tercih edilmese de balkon, teras ve bahçe çiçeklik modelleri arayanlar için iyi bir tercih olarak karşılarına çıkıyor. Evimizin içinde eskisi kadar çiçek bulundurmuyoruz. Geçmiş zamanlarda evlerin içlerinde canlı çiçek bulundurmak oldukça popülerdi.

Ferforje Çiçeklik Modelleri

Sizlere ilham olması için en güzel ferforje çiçeklik modellerini bir araya getirdik. Resimdeki ürünlerin aktif olarak satılan versiyonlarını belki bulamayabilirsiniz ancak bu resimdeki ürünleri herhangi bir ferforje ustasına gösterdiğinizde rahatlıkla yapabileceğinden emin olabilirsiniz. Ferforje süsleri büyük fabrikalar tarafından hazır olarak üretilmektedir. Aynı şekillerde olmasa bile çok yakın modelini ürettirebilirsiniz. Kullanılan bu dekoratif figürlerin bir çoğu ferforje kapı modellerinde kullanılmakta.

Ferforje Balkon Çiçeklik Modeli

Bahçeniz İçin Farklı Modelleri Kullanın

Bahçenizde daha yaratıcı modelleri kullanabilirsiniz. Aşağıdaki örnekte göründüğü gibi bisiklete benzeyen bu model bahçenizde çok güzel dekoratif görüntü katacaktır. Misafirleriniz hayran kalacağı retro tarza sahip farklı ferforje çiçeklik modellerini bahçenizde kullanarak farkı bahçe dekorasyonu yaparak, bahçenize değer katabilirsiniz.

Ferforje Çiçeklik Modelleri 2020
Ferforje Çiçeklik Modelleri

Ferforje Köşe Çiçeklik Modelleri

Geçmiş yıllarda odaların köşelerinde her zaman çiçekler bulunurdu. Bu köşeler için üretilen hem dekoratif, hemde işlevsel ferforje çiçeklik modelleri olurdu. Bu modeller odanın köşesinde dekoratif bir görünüm kazandırdığı gibi birden fazla çiçeği sergilemenize de imkan sağlamaktadır. Günümüzde ofisinizin köşesinde, yada balkonunuzun köşesinde bu modelleri kullanabilirsiniz.

Ferforje Balkon Çiçeklik
Ferforje Bahçe Çiçeklik Modeli
Ferforje Bahçe Çiçeklik
Çiçeklik Modelleri 2020
Balkon Çiçeklik Modelleri Ferforje

Duvara Asılı Çiçeklik Modelleri

Çiçeklik modelleri sadece zeminde duran modellerden ibaret değildir. Daha dekoratif ve yaratıcı modeller de bulunmaktadır. Özellikle duvara dayalı yada duvara asılı çiçeklik modelleri dediğimiz bu çiçeklik modelleri dekoratif görüntü yaratmanın yanında renkli duvarlara sahip olmanızı sağlamaktadır.

Balkon Çiçeklik Modelleri Ferforje

Katlı ve Basamaklı Çiçeklik Modelleri

En sık tercih edilen modeller arasındadır. Daha fazla çiçek koymanıza imkan verir. Daha fazla çiçeğin olması ortaya daha renkli bir görünüm çıkarmaktadır. Ayrıca yerden tasarruf ederek balkon ve teras gibi alanlarda size avantaj sağlamaktadır.

2020 Ferforje Çiçeklik Modelleri

You may also like...