Işıl Işıl (12 Adet) Parlak Krom Avize Modeli

Krom avize modelleri, ışıl ışıl parlak görüntüsü ile görenlerin dikkatini çeken krom materyal kullanılarak üretilen avize modelidir. Dekorasyonda kullanım alanı biraz sınırlıdır. Her dekorasyon tarzında kullanılabilecek bir avize modeli değildir. Bu nedenle krom avize tercih ederken dekorasyon tarzınızı öncesinden belirlemeniz gerekmektedir.

Krom Avize Modelleri

Krom Avize Dekorasyonu

Belirleyici dekoratif etkenlerden birisidir. Bunun nedeni ise farklı dekorasyon tarzları ile birlikte kullanılmaz olmasından dolayıdır. Klasik ahşap yoğunluktaki bir dekorasyon tarzında krom avize kullanamazsınız. Kendisini çok belli eder ve ben buradayım ve buraya ait değilim dercesine bir duruş sergiler.

Krom avize daha gösterişli ve parlak dekoratif ürünlerin kullanıldığı modern ve klasik dekorasyon tarzları ile birlikte kombin edilmelidir. Malesef hiç bir etnik yada country dekorasyon tarzı için krom avize modelleri tercih edilmemektedir. Bu nedenle iskandinav tarzında krom avize kullanmayı düşünmeyin. Yada amerikan country dekorasyon tarzında şuraya da bir krom avize iyi gider diye düşünmeyin.

Özellikle krom ayaklara sahip olan mobilyaların kullanıldığı, yada gösterişli ve bolca taşların olduğu dekoratif ürünler ile birlikte çok iyi kombin edilebilir avize modelleridir.

Krom Avize Modelleri 2020

Krom Avize Modelleri

Sizlerin ilham alması ve nasıl bir görüntüye sahip olduğunu incelemeniz için en beğendiğimiz krom avize modellerini bir araya getirdik. Ne kadar çok modeli incelerseniz uygulamak istediğiniz yada aklınızdaki modeli daha iyi bir şekilde canlandırabilir ve fikir edinebilirsiniz. Farklı tarzlarda birbirinden güzel modelleri mevcut. Özellikle taşlı ve sarkıt modelleri çok şık durduğunu görüyoruz. Bunun yanı sıra modern çizgiye sahip keskin hatları olan modellerde oldukça göze hoş geliyor.

Taşlı Sarkıt Parlayan Avize Modelleri

Modern Krom Avize Modelleri

Krom materyal olarak modern görünüme çok yatkındır. Kendi doğal rengi ile farklı bir havayı yansıtmaktadır. Aynı zamanda malzeme olarak farklı avize tasarımlarının üretilmesine imkan sağlamaktadır. Şık ve modern avize modeli arıyorsanız sizde krom tarzındaki avizelere göz atabilirsiniz. Günümüzde bir çok internet sitesinde bu avize modelleri bulabilir ve satın alabilirsiniz. Özellikle https://www.trendyol.com/avize adresinden bolca avize modelini inceleyebilirsiniz.

Krom Modern Avize Modelleri
Krom Parlak Avize Modelleri

Klasik Tarzda Krom Avize Modelleri

Klasik modeller genelde aşırı gösterişli ve taşlı modeller olarak karşımıza çıkıyor. Saraylara layık dediğimiz avize modelleri gibi düşünebilirsiniz. Bu tarzdaki avizeleri daha çok ticari mekanların geniş alanlarında kullanmak daha doğru olacaktır. Ancak bahsettiğimiz gibi eğer saraylara layık bir eviniz var zeminde mermer yada granit yer döşemesine sahipseniz bolca taşlı klasik krom tarzı sizin için iyi bir tercih olacaktır.

Krom Avize Modelleri
Parlak Avize Modelleri
Parlak Sarkıt Avize Modelleri
Taşlı Parlak Avize Modelleri
Taşlı Krom Avize Modelleri
Sarkıt Taşlı Krom Avize Modelleri
Krom Modern Avize Modelleri
Parlayan Krom Avize
Klasik Parlak Taşlı Avize Modelleri
Taşlı Parlak Avize Modelleri

You may also like...