Marjinal Gri Duvar Boyası Örnekleri Polisan

Marjinal gri duvar boyası, Polisan Elegans koleksiyonunun en sevilen renklerinden birisidir. Zira ülkemizde gri tonlarındaki renkler sıkça tercih edilmektedir. Gri renkler özellikle modern dekorasyona sahip evlerde tercih edilen duvar renklerinden birisidir. Marjinal gri rengi, çok iyi bir kapatıcı özelliğine sahiptir. Kolay koley kirlenmeyen renk tonları arasında yer almaktadır. Ancak gri tonlarındaki duvar renkleri, soğuk renklerdir. Bu nedenle özellikle minimal ve iskandinav dekorasyon tarzı ile birlikte sıkça tercih edilmektedir.

Gösterişten Uzak Sade Bir Dekorasyona Sahipseniz Marjinal Gri En İyi Tercih

Marjinal gri rengini uygulacağının alanda gösterişten uzak, sade bir görünüm oluşturmak istiyorsanız sizin için harika bir tercih olduğunu söyleyebiliriz. Ancak daha sıcak bir ortam yaratmak istiyorsanız gri tonlarındaki renkleri tercih ederken biraz daha düşünmeniz gerektiğini söylememiz gerekiyor. Zira soğuk tonlardaki renkler uygulandığı alanda daha soft bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır.

Pastel Tonlardaki Dekoratif Eşyalarınız ile Uyum Sağlayın

Gri tonları iyi kullanıldığında oldukça ferah ve modern bir görünün elde etmenizi sağlamaktadır. Ancak gri tonlarına göre dekorasyonunuzda bazı değişikler yapmanız gerekebilir. Gri tonları özellikle pastel tonlardaki sıcak renkler ile birlikte oldukça uyuludur. Bu nedenle mobilya ve kırlent seçimlerinizi buna uyumlu olarak seçmeniz daha iyi sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Duvarlar ortamın büyük bir yüzünü kaplamaktadır. Bu nedenle ortamın enerjisini büyük ölçüde duvarlarda kullanacağınız renk belirlemektedir. Diğer bir etken ise zeminde tercih edeceğiniz yer döşemesi ürünüdür. Bizim tavsiyemiz marjinal gri rengini duvarınızda kullanacaksanız, mutlaka hareketlilik ve farklı bir sinerji katması için dekoratif aksesuarlarınızda pastel tonlarındaki renklerden tercih etmenizdir.

Yer Döşemesinde Kullanacağınız Ürünün Rengi Belirleyici Bir Faktör

Odalarda en çok alan kaplayan iki farklı yüzey vardır. Dekoratif anlamdan ilk göze çarpan duvarlar, ikincisi ize zemindir. Misafiriniz evinize yada ticari mekanınıza ilk geldiğinde duvarları, sonrasında ize zemine odaklanacaktır. Bu nedenle bu iki yüzeyin bir biriyle uyumu oldukça önemlidir.

Küçük bir örnek vermek gerekirse, eğer minimal bir dekorasyon tarzı ile uyumlu bir oda dekore etmek istiyorsanız, yer döşemesi olarak mutlaka beton görünümlü parke, yada seramik tercihlerinden birisini yapmanızı öneririz. Minimal bir dekorasyon tarzında ahşap görünümlü yer döşemesi ile istediğiniz sonucu alamazsınız. Ancak modern görünümlü bir oda dekore etmeyi düşünüyorsanız açık çam tonlarındaki ahşap görünümlü parkeler sizin için ideal tercihlerden birisi olacaktır. Ülkemizde sıkça tercih edilen parke renkleri hakkında bilgi almak için https://deccors.com › en-cok-tercih-edilen-parke-renkleri ziyaret edebilirsiniz.

Marjinal Gri Renk Kodu - Polisan Elegans Marjinal Gri 7602

Marjinal gri rengi polisan elegans koleksiyonu içinde bulunmaktadır. Bu koleksiyon mat renklerden oluşmaktadır. Yarı Mat, Ekstra Mat, Ekstra Soft Mat gibi farklı seçenekleri mevcuttur. Renk kodu olarak 7602 olarak aratabilirsiniz. Zira bu renk tüm boya tedarikçileri tarafından bilinmektedir. Boyamatiklerde polisan marjinal gri ve ekstra yad yarı mat istiyorum dediğinizde size yardımcı olacaklardır. Bu renk için mutlaka astar uygulanmasının yapılmasına dikkat edin. En az 2 kat şeklinde boyama gerçekleştirin gri tonlarındaki renkler için bu oldukça önemlidir. Ayrıca her boyanın farklı yüzey hazırlığı uygulama şekli olabilir. Bu nedenle Polisanın uygun gördüğü aşamaları yapmaya özen gösterin.

Marjinal Gri Rengi ile Boyanmış Duvarlar

Bu rengi daha iyi görebilmeniz için örnek uygulamalar yaptık. Ancak bu görsellerdeki renkler digital ortamda alınmış renk kodları ile uygulanmıştır. Bu nedenle tam anlamıyla gerçek görünümü yansıtmamaktadır. Zira duvar boyası renkleri farklı kelvin değerine sahip ışık altında bile kişilere farklı tonlarda görünmektedir. Bu nedenle mutlaka daha önce rengin uygulandığı bir deneme duvarında görmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

Polisan Marjinal Gri
Marshall Marjinal Gri
Marjinal Gri Rengi Duvar Boyası
Marjinal Gri Rengi
Marjinal Gri İç Cephe Boyası
Marjinal Gri Fiyatları
Marjinal Gri Filli Boya
Marjinal Gri Ev Boyası İç Cephe
Marjinal Gri Dyo
Marjinal Gri Duvar Rengi
Marjinal Gri Duvar Boyası
Marjinal Gri Boya Rengi
Marjinal Gri Boya Fiyatları
Marjinal Gri Boya
Marjinal Gri
İç Cephe Marjinal Gri Rengi
İç Cephe Duvar Boyası Marjinal Gri
İç Cephe Boyası Marjinal Gri
Filli Boya Marjinal Gri
Ev İçin Marjinal Gri Rengi
Ev Boyası Marjinal Gri
Dyo Marjinal Gri
Duvar Boyası Renkleri Marjinal Gri
Duvar Boyası Marjinal Gri

You may also like...