3D Banyo Fayans Modelleri

3 boyutlu fayans modelleri, banyo duvarlarında farklılık isteyenlerin ilgisini çeken seramik modelleri arasında yer almaktadır. Modern banyo modellerinde sıkça tercih edilen 3d fayanslar uygulandığı alana derinlik katmaktadır. Ayrıca güzel kurgulanan bir aydınlatma ile göz dolduran sonuçlar elde etmek mümkünüdür.

Modern Banyo Dekroasyonunda 3D Seramik Kullanımı

3 boyutlu seramikler, modern banyo dekorasyonu ile harika uyum sağlamaktadır. Sıradan düz seramik görünümünün aksine banyo duvarlarında hareketli bir görünüm oluşturmanıza imkan vermektedir. Zira bu fayans modelleri daha çok mimari işlerde tercih edilmektedir. Genellikle otel gibi konaklama alanlarının banyolarında kullanıldığını görmekteyiz. Ayrıca kişiye özel yapılan villalarda sıkça bu tarz niş ürünler kullanılmaktadır. 3d fayans modelleri uygulandıkları evlerin değerlerinide artırmaktadır.

Kabartmalı Görünümü ile Yüzeyde Derinlik Hissi

Sıradan fayanslar düz desenlere sahiptir. Yada diğer duvar kaplama ve yer döşemesi ürünlerinin görünümlerinde ürünler mevcuttur. Örneğin ahşap görünümlü seramiklerin yüzeyleri laminat parkeler ile aynı görünüme sahiptir. Bir diğer sık kullanılan seramik modeli ise mermer görünümlü fayans modelleridir. Ancak seramikleri başlı başına bir mimari ürün olarak ele alabileceğimiz görünüm şüphesiz 3 boyutlu olanlarıdır. Diğer kaplama ve döşeme malzemelerinde yakalayamayağınız modern bir görüntüyü size sunmaktadır. Zira örneklerde göreceğiniz üç boyutlu görünümü sadece plastik duvar panelleri ile sağlayabilirsiniz. Ancak plastik kaplamalar seramikler kadar dayanıklı ve sağlıklı olmayabilir.

Hexegon 3 Boyutlu Fayans Modeli ile Kusursuz Görünüm

Geometrik desenlerin içerisindeki en kusursuz olanı hexegondur. Aslında bu kusursuzluğa doğadan aşinayız. Arılar peteklerini en verimli olacak şekilde tasarlarlar. Sahip olduklarını alanı en verimli şekilde değerlendirebilmek için hexegon görünümü tercih ederler. Son zamanların modern dekorasyon anlayışında hexegon modelleri oldukça fazla yer verildiğini görebiliyoruz. Özellikle duvar kaplama ürünlerinde bu tasarım sıkça kullanılmakta. Hexegon görünüme sahip 3d seramik modelleri banyonuzda yada mutfak tezgah arası fayans olarak tercih edebileceğini trend fayans modellerindendir.

Beyaz 3D Banyo Seramik Modeli

Beyaz fayans modelleri banyoların vazgeçilmez seramik renkleri arasında yer almaktadır. Ancak beyaz renge sahip banyo duvar seramikleri, düz desenelere sahip olduklarında kendilerini çok fazla göstermezler. Sonuç olarak duvara uygulanan seramik, duvar boyasından farksız bir görünüm kazandırır. Bunun olmaması için daha hareketli ve derinlik hissi yaratan 3d görünüme sahip duvar seramiklerini tercih etmek daha iyi bir çözüm olacaktır.

Siyah Duvar Seramiklerinin En Asil Hali

Siyah seramikler çok fazla tercih edilen fayans renkleri arasında değildir. Özellikle banyoda siyah rengi çok fazla tercih edilmez. Bunun en büyük nedeni ortamın daha fazla ışığa ihtiyaç duymasına sebep olmasındandır. Ancak bazı konseptlerde siyah seramik asil ve zengin bir görünüm kazandırır. Zira siyah rengi üst segment ürünlerde daha çok tercih edilir. Özellikle platinum konsepte sahip ticari konaklama alanlarının banyoların sıkça tercih edilmektedir. Lavabo arkası yada tuvalet arkasında siyah seramik modelleri sıkça tercih edilir. Bu tarz mekanlarda tercih edilen seramiğin 3 boyutlu görünüme sahip olması sıkıcı ve düz bir görünümün dışına çıkılmasını sağlayacaktır. Ayrıca uygulanan alanın konseptine daha uygun olacaktır.

Banyo Fayans Modeli
Banyo Fayans Modeli 3D
Banyo Fayans Modeli 2022
Banyo Fayans Modelleri 2022
3D Banyo Seramik
3D Banyo Fayans Modeli
3D Banyo Fayans
3 Boyutlu Banyo Fayans
Üç Boyutlu Banyo Fayansları
Siyah Banyo Fayans Modeli
Modern Beyaz Banyo Seramik
Modern Banyo Seramik Modeli
Modern Banyo Seramikleri
Modern Banyo Seramik Fayans
Modern Banyo Fayans Modelleri
Modern Banyo Fayansları
Modern Banyo Fayansı
Beyaz Modern Banyo Seramik
Beyaz Modern Banyo Fayansı
Beyaz Banyo Seramik Modelleri
Beyaz Banyo Seramik Modeli
Beyaz Banyo Seramik
Beyaz Banyo Fayans Modelleri
Beyaz Banyo Fayans Modeli
Beyaz Banyo Fayans
Beyaz 3D Banyo Fayans
Banyo Seramik Modern
Banyo Seramik Modeli 2022

You may also like...