Gold Siyah Banyo Dekorasyonu Modelleri

Gold siyah banyo dekorasyonu, avangard banyo dekorasyonunun harika ikilileri arasında kendini herzaman göstermektedir. Zira altın rengi ile siyah renginin uyumu farklı alanlarda bir çok marka tarafından tüketicilere sunulmaktadır. Bu iki rengin bir araya gelmesi ile birlikte platinum bir görünüm kazandırılmaktadır.

Dikkat ederseniz bu iki rengi kullanan markalar farklı segmentlere ürünler sunmaktadır. Bu iki rengin birleşimi herzaman gösterişli ve dikkat çeken ürünlerin ortaya çıkmasına amaçlamaktadır. Özellikle lüx segmentde, gold ve siyah ürünleri daha fazla görmekteyiz. Banyonuzda avangard yada platinum tarzında bir görünüm istiyorsanız mutlaka göz atmanız gereken ve seçenekleriniz arasında ilk sıra olması gereken kombindir.

Gold Siyah Banyo Dekorasyonu

Banyolarn klasik rengi beyazdır. Ancak bu oldukça sıradan ve basit bir hava yaratıdır. Özellikle lüx ve gösterişli bir banyo dekorasyonu istiyorsanız farklı seçenekleri değerlendirmeniz gerekmektedir. Gold siyah banyo dekorasyonu burada sizin imdanıza yetişmektedir. Ancak bu iki renginde ölçülü bir şekilde kullanılması dekorasyonun bütünlüğü açısından oldukça önemlidir.

Duvarları Siyah Aksesuarları Gold Yapın

Duvar renginin siyah olması bu dekorasyonun belkide ana kurallarından birisi olduğunu söylebiliriz. Açık tonlardaki duvar renkleri banyonuza daha ferah bir kazandıracağı kaçınılmaz bir gerçektir. Ancak lüx bir görünüm için siyah duvar rengi kullanılması oldukça önemlidir. Bildiğiniz üzere bir çok lüx marka siyah rengi tercih etmektedir. Zira bu öylesine yapılan bir tercih değildir. Renklerin piskolojik olarak bizde bıraktığı etki oldukça farklıdır. Nasıl ki sigorta şirketleri riskin olduğunu belli etmek için kırmızı rengi tercih ediyorsa siyahta lüx ürünlerin vazgeçilmez tercihidir.

Duvarlarınızı siyah renge kavuşturmak için sadece siyah duvar boyası kullanmayın. Bu yapacağınız en büyük yanlışlardan birisi olacaktır. Bunun yerine yaldızlı banyo seramikleri kullanabilirsiniz. Yada daha avangard bir görünüm için siyah ve beyaz renkte olan sudan dayanıklı duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz.

Eğer sade duvar boyası kullanmak istiyorsanız duvarlarınıza detay kazandırmak için duvar çıtalarını kullanın. Bildiğiniz üzere son yılların trend duvar dekorasyonu ürünü duvar çıtalarıdır. Duvar çıtaları kullanarak duvarlarınızı sıradan görünümün dışına çıkarabilirsiniz. Kullandığınız çıtaların rengini, duvarda kullandığınız rengin açık yada koyu tonlarında boyayarak derinlik etkisi yaratabilirsiniz.

Siyah banyo dekorasyonun, klasik tercihi şüphesiz siyah granit veya mermer görünümüne sahip ürünler ile kaplanmasıdır. Granit ve mermer oldukça az tercih edilen lüx banyo duvar kaplamalarıdır. Ancak bu görünümü günümüzde yakalayan seramik markaları mevcuttur. Özellikle mermer görünümlü seramik modelleri ile duvarlarınızda daha ihtişamlı görünümleri oldukça uygun fiyata sağlayabilirsiniz.

Gold Banyo Bataryası ve Duş Bataryası Kullanın

Şunu düşünmenizi istiyoruz. Altın ve siyah rengin hakim olduğu bir banyoda sıradan bir duş bataryası rengi kullandığınızda nasıl bir sonuç ortaya çıkar. Düşündüğünüzde çok saçma olduğunun kararını kendiniz çok kolay bir şekilde verebilirsiniz. Sonuç olarak eğer lüx banyo dekorasyonu oluşturmak istiyorsanız, batarya modellerinizin bununla uyumlu olması oldukça önemlidir. Litarütürde batarya renkleri sıradandır. Ancak bu tarz lüx banyolar için klasik tarzda pirinç banyo bataryası, modern tarzda ise gold banyo bataryaları tercih edilmelidir.

Ayna Çerçevelerinin Gold Renginde Olduğundan Emin Olun

Aynalar banyolarda farklı bir hava yaratmanın en basit çözümüdür. Banyo duvarlarının vazgeçilmeyen en gerekli aksesuarlarından birisidir. Siyah banyo dekorasyonunda kullanacağınız aynanın gold renkli olması oldukça önemlidir. Aynaların arkasında kullanacağınız aydınlatma ile hem daha kullanışlı, hemde daha havalı bir banyo elde etmeniz mümkündür.

Banyonuzda tercih edeceğiniz ayna yuvarlak yada dikdörgen olmak zorunda değildir. Farklı görünüm elde etmek istiyorsanız avangard tasarıma sahip ayna modellerinide tercih edebilirsiniz. Bu dekorasyon tarzı daha çok saray ve kraliyet havası oluşturmak için tercih edilir.

Sıradan ve düz renklerde ayna kullanmaktan kaçının.Zira bu tarz kullanımlar banyonun tüm havasını kaçıracaktır. Sıradan bir otel yada pansiyon havasının dışına çıkmak istiyorsanız banyo dekorasyonunda kullanacağınız aynayı özenle seçmenizi öneririz.

Banyolarda Gold Işığını Aydınlatmada Yakalayın

Banyolarda avize kulanımı çok sık karşılaştığımız bir durum değildir. Ancak konu lüx bir banyo dekore etmek ise banyonuzdaki avizeninde buna uyum sağlaması oldukça önemlidir. Ortamın siyah renk yoğunluğunda olduğunu düşünürsek size uygun ışığı sağlayan avize seçimi oldukça önemlidir. Nitekim avangard çizgileri olan bir banyoya tasarruf ampulü takmak yapılabilecek en büyük yanlışlardan birisidir. Bunun başka bir örneğide bu banyolarda led ışıklara sahip aydınlatma ürünleri kullanmaktır. Bunlar kaçınmanız banyonun daha estetik görünmesi için oldukça önemlidir.

Mobilyalarınızın Kenar Çıtalarında Altın Rengini Eksik Etmeyin.

Lüx bir banyoya sahip olmak istiyorsanız özel üretim banyo dolaplarını tercih etmeniz gerekebilir. Zira ikeadan aldığınız banyo dolaplarını bu dekorasyon tarzında kullanamazsınız. Birbirinden zıt dekorasyon anlayışına sahip ürünlerdir. İkea, iskandinav tarzına sahip minimal ve sade modellerde ürünler üretmektedir. Bu nedenle tamamen mimari çizgileri olan banyo dolapları tercih etmeniz gerekmektedir.

Banyo dolaplarında kulp ve çıtaların doğru kullanımı, dolaplarınızı eşya saklamanın ötesine ulaştırmaktadır. Gold ve siyah ağırlı lüx bir banyo dekroasyonu oluşturmak istiyorsanız kulplarınız mutlaka altın renginde olmalıdır. Bunun başka bir yolu yoktur. Ayrıca dolapların çizgilerinin daha belirgin olması için kenar çıtalarını altın renklerinde kullanabilirsiniz. Ancak dolapların çok fazla göze gelmesini tercih etmiyorsanız siyah yada koyu mavi tonlarında banyo dolabı rengini tercih edebilirsiniz. Ayrıca söylemeden geçmeyelim gold rengi ile mavi rengininde oldukça uyumlu ve lüx bir görünüm elde edebildiğinizi hatırlatmak isteriz.

Gold Banyo Aksesuarları
Banyo Siyah Fayans Modelleri
Banyo Modelleri Siyah Beyaz
Banyo Modeli Lüx Lavabolar
Banyo Gold Ayna Modelleri
Banyo Dolabı Lüx
Banyo Ayna Modelleri
Siyah Sari Banyo Modelleri
Siyah Mermer Banyo Modelleri
Siyah Banyo Modelleri
Siyah Banyo Dekorasyonu
Lüx Gold Siyah Banyo Modelleri
Lüx Banyo Seramikleri
Lüx Banyo Muslukları
Lüx Banyo Modelleri
Lüx Banyo Mobilyası
Lüx Banyo Mobilyaları
Lüx Banyo Fayans Modelleri
Lüx Banyo Duvar Kagidı
Lüx Banyo Dizaynı
Lüx Banyo Dekorasyonu
Gold Banyo Lavabo Modelleri

You may also like...