Görenlerin Bir Daha Bakacağı Yazılı Parke Modelleri

Yazılı parke modelleri, evinin yada çalışma ortamının yer döşemesinde sıradanın dışına çıkmak isteyenler için trend parke modeli seçeneklerinden birisidir. Yazılı parkeler uygulandığı mekanın ambiyansını olumlu yönde değiştirmektedir. Misafirlerinizi sıradan bir yer döşemesi yada zemin kaplama ürünü ile karşılamak yerine, daha önce görmeye alışkın olmadıkları bir parke rengi ile karşılamak etkileyici ve akıl kalıcı olacaktır.

Yazılı Parke

Farklı dekorasyon tarzları ile beraber yazı parke ürünlerini kullanabilirsiniz. Vintage dekorasyon tarzı ile çok uyumlu bir şekilde kullanılmaktadır. Zeminde eskitme parke modeli havası ile zamanda geriye götüren bir etkisi mevcuttur. Eski zamanlarda zeminlerde masif ahşap dediğimiz ürünlerin kulladıklarını biliyorsunuzdur. Bazen zeminde kullanılan bu ahşaplar farklı yerlerde kullanılan ve sökülen parçalar olabiliyormuş. Yazılı parkeler tamda bu atmosferi size yaşatmanızı sağlıyor.

Yazılı Parke Modelleri

Yazı parke modeli ürünler özellikle ticari mekanların zeminlerinde tercih edilebilir parke renkleri arasında kendini göstermektedir. Restaurant yer döşemesi yada bar yer döşemesinde tercihini ahşap görünümünden yapmak isteyenler için mekana değer katacak bir üründür. Gelenleri oldukça etkileyeceği için işletmenizin görünümü açısından olumlu bir etki yaratacaktır.

Yazılı Parke Modelleri 2020

Ev kullanımında ise yukarıda da bahsettiğimiz gibi evinizde vintage havası yaratmak istiyorsanız ve misafirlerini şaşırtmaktan hoşlanıyorsanız yazılı parke modelleri sizin iyi bir tercih olacaktır. Bununla beraber eskitme parke modelleri ürünlerini tercih edebilirsiniz.Sizler için piyasa araştırması yaptık, yazılı parke ürünlerini satın alabileceğiniz ürün modellerini ve yazılı parke fiyatları ile beraber karşılaştırma yapabilmeniz adına inceledik.

Trend Yazılı Parke Modelleri 2020

You may also like...