60 En İyi Modern Banyo Modelleri ile Modern Banyo Fikirleri

Qua Seramik

Modern banyo modelleri daha sadece ve keskin çizgilere sahip minimal, sade bir dekorasyon anlayışla ile karşımıza çıkıyor. Daha az aksesuarın kullanıldığı modern banyo dekorasyonunda daha çok ihtiyacınızın olduğu eşyaların banyoda bulunmasına izin veriyor.

Banyo Dekorasyonları

Modern Banyo Dekorasyonu

Mimari açıdan baktığımızda tamamen kullanıcı deneyimi ön planda tutularak tasarlanan banyolar olduğunu görebiliyoruz. Banyonuzda size daha fazla konfor alanı yaratmak ve size daha geniş bir banyo deneyimi yaşatmak üzerine banyoların dekorasyonlarının yapıldığı modern banyo dekorasyonu modellerini önümüzdeki yıllarda sıkça görecek gibiyiz.

Trend Banyo Dekorasyon Modelleri

Kolay Temizlenebilen Akrilik Banyo Tezgahları

Akrilik tezgahların suya karşı oldukça dirençli ürünlerdir. Banyolarda akrilik tezgahların tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden birisi bu tezgah modellerinin suyu yüzeyinde tutması ve daha kolay akışkanlığı sağlamasıdır. Bu sayede tezgah üzerinde su izi ve su damlaları kalmaktadır. Bu sayede sık sık banyonuzun tezgahını temizlemek zorunda kalmayıyorsunuz.

Trend Banyo Dekorasyonları

Modern Banyolarda Aydınlatma Sistemleri

Modern banyolarda dışarıda olan aydınlatma ürünlerinden ziyade daha kompakt tasarımlara sahip spot aydınlatma ürünleri tercih edilmektedir. Ancak bunun yanı sıra tarzların çatışması yaratılarak modern bir banyoda pek hale farklı bir tasarıma sahip aydınlatma ürününde kullanabilirsiniz.

Trend Banyo Dekorasyon Fikirleri

Modern Banyo Modelleri Beton ve Taş Görünümü

Keskin ve minimal çizgilerin olduğu modern banyo dekorasyonunda zemin ve duvarlarda beton görünümlü seramik ve mermer görünümlü seramik modelleri sıkça tercih edilmektedir. Klasik desenli fayansların yerine daha sade görünüme sahip fayans modelleri tercih edildiğini söylememiz gerekiyor.

Modern Banyo Seramikleri
Lux Banyo Dekorasyonları 2021
Modern Banyo Modeli

Modern Banyoların Vazgeçilmesi Cam Duşakabinler

Bir çok modern banyo modelinde karşınıza çıkacak olan cam duşa kabinler modern banyo tasarımlarında sıkça tercih edilmektedir. Normalde buzlu olarak tercih edilen duşakabin camları modern banyolarda daha çok şeffaf olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun en büyük nedenlerinden birisi buzlu görüntünün banyonun içerisinde istenmeyen gizli bir görüntü ortaya çıkarmasıdır.

Modern banyo anlayışında banyoların kişinin kendisine ait olduğu ve bir kişinin içeride olduğunda dışarıdan herhangi başka birinin giremeyeceği düşüncesi hakimdir. Bu nedenle sadece kendinizin olduğu bir banyoda neden buzlu bir duşa kabin kullanarak banyonuzun içerisinde sanki bir şeyler saklıyormuşçasına bir görüntü ortaya çıkmasına gerek olsun ki.

Banyo Dekorasyonları 2021
Modern Banyo Modelleri 2021
Modern Banyo Modelleri
Modern Banyo Dekorasyonu 2021
Harika Banyo Dekorasyon Örnekleri

Modern Banyo Modelleri

Modern dekorasyon tarzında, uygulanmış banyo modellerini inceleyerek hayalinizdeki modern tarza sahip banyo modeline bir adımda daha yaklaşabilirsiniz. Ne kadar çok banyo tasarımını incelerseniz istediklerini daha kolay ifade edebilir ve daha hızlı yol alabilirsiniz.

Döşenmiş Banyo Dekorasyon Fikirleri

Modern Banyonuza Yakışır Seramik Modeli Seçin

Banyo uygulamasında dikkat etmeniz gereken bir kaç önemli ürün vardır. Bunların arasında en önemlisi şüphesiz banyo seramikleridir. Banyonuzun genel görüntüsünde önemli bir rol oynamaktadır. Bu nedenle modern bir banyoya sahip olmak istiyorsanız desenli seramiklerden ziyada daha sade seramik modellerini tercih etmeniz gerekmektedir.

Doğal taş görünümlü seramik modellerini tercih edebileceğiniz gibi daha hareketli ve modern görüntüye sahip hexagon banyo seramik modelleri arasından tercih yapabilirsiniz. Çok zorunlu olmadıkça dekor seramiği kullanmamaya dikkat edin.

Banyo Duvar Dekorasyonu
Modern Banyo Dekorasyonu Fikirleri

Sadece İhtiyacınız Olan Banyo Aksesuarlarını Kullanın

Modern banyolarda gereksiz hiç bir aksesuara yer olmadığını söylememiz gerekiyor. Modern banyolar size zaman kazandıran özellikte olmalıdır. En büyük tasarruf zamanınızdan yana olmalıdır her zaman. Daha az aksesuar ile hem banyonuzun karmaşık bir görüntü ortaya çıkarmasının önüne geçmelisiniz. Hem de banyo temizliğinizi mümkün olduğunca az zamanda yapabilmelisiniz.

Tüm bunların yanı sıra modern tasarımlarda fazla eşyanın bulunduğu ortamdaki enerjiyi etkilediğine inanılır. Fazla eşyalar nedeni ile banyonuzda daha dikkatli olmanız gerekebilir. Yada banyoda eşyaların her biri için düşünmeniz gerekebilir. Eşyaların sorumluluğunu almak günümüzde gerçekten zaman kaybıdır. Modern banyo tasarımları Feng Shui akımından oldukça fazla etkilenmiştir.

Modern banyo Mimarisi
Modern Banyo Dolapları
Modern Banyo Dekorları
Modern Banyo Aydınlatma
Lüx Banyo Dekorasyonları
Modern Çizgiye Sahip Banyo Dekorasyonu
En Güzel Banyo Modelleri
En Güzel Banyo Dekorasyonu
Döşenmiş Banyo Modelleri
Döşenmiş Banyo Dekorasyon Resimleri
Döşenmiş Banyo Dekorasyon Örnekleri
Döşenmiş Banyo Dekorasyon Modelleri
Beyaz Renkli Banyo Dekorasyonu
Beyaz Banyo Dekorasyonları
banyo Modelleri Modern 2021
Banyo Modelleri Modern
Banyo Dekorasyon Resimleri
Banyo Dekorasyon Resimleri 2021
Banyo Dekorasyon Örnekleri 2021
Banyo Dekorasyon Örnekleri
Banyo Dekorasyon Fikirleri 2021
2021 Banyo Dekorasyonu
Trend Banyo Dekorasyon Örnekleri
Qua Seramik

You may also like...