Modern Hexagon Banyo Seramik Modelleri

Hexagon banyo seramik modelleri, hepimizin alışkın olduğu seramik görünümünden çok farklı bir tasarıma sahip. Hexagon tasarımlar bir çok alanda tercih ediliyor. Ayrıca modern dekorasyon tarzında oldukça fazla yer buluyor. Yer ve duvar ürünlerinde Hexagon tasarımlar, modern ve minimal bir görüntü sağladığı gibi uygulandığı alanda keyifli bir hareketlilik yaşatıyor.

Hexagon bildiğiniz üzere arıların peteklerinden esinlenmiş bir tasarımdır. Kusursuz her tasarım, mutlaka doğadan esinlenilmiştir. Geometride altıgen olarak karşımıza çıkmaktadır. Genellikle zemin kaplama ve duvar dekorasyonu ürünlerinde tercih edilen bir tasarımdır. Bir çok mimarında modern iç dekorasyonunda tercih etmekten keyif olduğu ürünleri oluşturmaktadır.

Modern Banyo Seramikleri

Hexagon Banyo Seramik Modeli İle Banyonuzda Fark Yaratın

Farklı kullanım şekilleri mevcuttur. Tek renk kullanmak yerine farkı renklerin kombinasyonları ile banyo duvarını bir sanat eserine dönüştürebilirsiniz. Yada aynı fayans renklerinin farklı tonlarını bir arada kullanarak gradient renk geçişleri yapabilirsiniz.

Modern Banyo Seramik

Duşakabin yada banyo lavabosu arkasında farklı renklerde tasarımlar tercih edebilirsiniz. Bu modelin diğer bir özelliği puzzle gibi tamamlanabilir olmasıdır. Banyonuzun tamamını kaplamak yerine belirli bir kısmını tamamlayıp sonrasında duvar kağıdı yada güzel bir duvar boya rengi ile geçiş yaratabilir ve farklı bir tasarım ortaya çıkartabilirsiniz.

Modern Banyo Fayans Modelleri
Hexegon Duvar Seramikleri

Banyo Yer ve Duvar Döşemesinde Modern Tarz

Banyonuzun zemin ve duvar döşemesinde modern bir görünüm arıyorsanız hexagon fayans modellerini tercih edebilirsiniz. Modern görünümün yanı sıra minimal tarzı ile banyonuzda istediğiniz o farklı havayı yaratabilirsiniz. Günümüzdeki seramik modelleri artık oldukça sıradan bir hale geldiğini söylemek mümkün. Parke görünümlü seramik yada mermer görünümlü seramik modelleri de artık her yerde görmeye alışkın olduğumuz modeller arasında kendini gösteriyor. Farklılık arayanlar için Hexagon seramikler iyi bir tercih olarak karşılarına çıkıyor.

Modern Banyo Fayans
Hexegon Yer Seramikleri
Hexegon Duvar Fayans Modelleri

Banyo Zemin ve Duvarında Harika Uyum

Hexagon seramik modelleri kullanabileceğiniz farklı döşeme yöntemleri mevcuttur. Bunların arasında en çok dikkat çeken seramik döşeme yöntemi ise, duvar ile zeminde kullanılan modelin birbiriyle uyumlu modeller seçilerek farklı bir görünüm kazandırılmasıdır. İsterseniz duvarda kullanacağınız hexagon fayans modelini bordür şeklinde duvarın ortasına kadar uygulayabilirsiniz. Bordür olarak uyguladığınız seramiği, zemindeki model ile birleştirerek ortaya modern ve etkileyici bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Hexagon Banyo Seramik

Hexagon Banyo Seramik Modelleri

Banyo duvarında ve zemininde kullanabileceğiniz farklı fayans döşeme teknikleri ile uygulanmış birbirinden güzel Hexagon fayans modellerini bir araya getirdik. Daha çok mimari ve dekoratif bir fayans modeli olan Hexagon tasarımlar ile daha modern bir banyoya sahip olabilirsiniz. Küçük banyo dekorasyonunda yada geniş banyoya sahip olanların kullanabileceği bir modeldir.

Hexegon Banyo Seramik
Hexegon Banyo Seramik Modelleri
Beyaz Hexegon Banyo Seramikleri
Beyaz Hexegon Banyo Fayansları

You may also like...