Küçük Banyonuzu Daha Ferah ve Geniş Gösterecek Beyaz Fayans Modelleri

Qua Seramik

Beyaz banyo fayans modelleri, küçük alana sahip banyolar için fayans renkleri arasında her zaman ideal tercihlerden birisi olmuştur. Beyaz rengin zihnimizde yarattığı farklı bir boşluk hissi bulunmaktadır. Özellikle küçük banyo dekorasyonu uygulaması yaparken beyaz yoğunluklu dekorasyonlar daha çok tercih edilir. Beyaz yoğunluğuna sahip bir banyo daha geniş ve ferah bir görüntüye sahip olacaktır. Bu zihnimizin yarattığı bir algıdır.

Banyoda siyah beyaz fayans modelleri son zamanların trendleri arasında. Sadece beyaz renkli fayans modeli kullanılarak uygulanan banyolar sıkıcı bir sonuç doğurabiliyor. Bu nedenle zıt bir renk kullanarak bir hareket kazandırılması gerekiyor. Bunu en iyi sağlayan ise ezeli rakip siyah renkli banyo fayansları oluyor.

Siyah Beyaz Banyo Yer Fayansı

Damalı Siyah Beyaz Banyo Fayans Modelleri

Dama desenli siyah beyaz banyo fayansları genelde zeminde tercih edilmektedir. Uygulandığı zeminde hem modern, hem de minimal bir görüntü sağlar. Bunun yanı sıra klasik banyo dolabı modelleri ile de iyi bir uyum içindedir. Zeminde damalı banyo fayansı kullanmayı düşünüyorsanız eğer mutlaka duvar fayansı olarak beyaz renkli fayans modelleri arasından tercih yapın. Metro yada Mermer görünümlü seramik tercihleri arasından tercih yapabilirsiniz.

Siyah beyaz Banyo Kalebodur Modelleri
Siyah Beyaz Banyo Fayans

Döşenmiş Banyo Fayans Modelleri

Banyonuza fayans uygulaması yaptırmadan önce mutlaka nasıl bir banyo istediğinize karar vermeniz gerekiyor. Bununla ilgili olarak banyo dekorasyonu kategorimizde bir çok banyo dekorasyon fikrini bulabilirsiniz. Fayans tercihinizi yapmadan önce kullanacağınız diğer banyo mobilyalarının renklerini mutlaka belirleyin.

Daha sonrasında ah çekmemek için mümkün olduğunca çok fazla döşenmiş banyo fayans modeli inceleyin. Banyonuzdaki diğer ekipmanları zamanı geldiğinde kolayca değiştirebilirsiniz. Ancak bir kere uygulanan fayansı değiştirmek için oldukça fazla zahmet içerisine girmeniz gerektiğini unutmayın.

Modern Beyaz Duvar Seramikleri
Gri Beyaz Banyo Fayans Modelleri
Beyaz Metro Banyo Seramik Modeli
Beyaz Metro Banyo Fayansı
Beyaz Fayans Banyo
Beyaz Banyo Seramik Modeli
Beyaz Banyo Fayans Modelleri
Beyaz Banyo Fayansı
Beyaz Banyo Duvar Fayansı
Banyo Fayans Modelleri Beyaz
Banyo Fayans Beyaz

Metro Beyaz Banyo Fayans Modelleri

Modern bir banyo dekorasyonu isteyenlerin son zamanlarda tercih ettikleri trend banyo fayans modellerinin başında şüphesiz metro seramik modelleri geliyor. 10CM x 15CM boyutlarında olan ve kendine ait farklı fayans döşeme şekillerine göre uygulanabilen metro seramikler uygulandığı dinamik bir görüntü ortaya çıkarıyor.

Ancak metro seramikleri banyonuzun tüm duvarına uygulamak yerine belirli bir yüksekliğe kadar uygulayabilirsiniz. Geriye kalan kısmın ise beyaz renk ile iyi bir uyum sağlayacak duvar renkleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Beyaz Banyo Fayans Seramik Modelleri
Beyaz Banyo Seramikleri

Hexagon Beyaz Banyo Fayansı

Arıların peteklerinden esinlenen bu 6 gen tasarıma sahip seramik modelleri modern banyoların vazgeçilmezleri haline gelmeye başladı. Hexagon tasarım bize dinamik bir fayans döşeme imkanı sunuyor. Bu tasarımda puzzle parçalarını birbiriyle birleştirir gibi uygulama yapabiliyorsunuz.

Bu döşeme yöntemi etkileyici ve ilgi çekici uygulamalar yapmanızı sağlıyor. Hexagon seramikleri, banyonun yer ve duvarlarında kullanabilirsiniz. Genellikle yer ile duvar fayansı arasında farklı kombinler yapılabiliyor.

Beyaz Hexegon Banyo Fayansları
Beyaz Hexegon Banyo Seramikleri

Mermer Görünümlü Beyaz Banyo Fayansı

Banyolarda beyaz denildiğinde akla her zaman ilk başta mermer görünümlü seramikler gelir. Özellikle calacatta mermer görünüme sahip modeller banyolarda daha çok tercih edilir. Mermer görünümüne sahip olan beyaz banyo fayans modelleri, banyoların yer ve duvarlarında rahatlıkla kullanılabiliyor.

Mermere göre daha uygun fiyatlı ve zahmetsiz olan seramikler. Banyosunda mermer görüntüsü yaşamak isteyenler için ideal tercihler arasında kendini gösteriyor. Beyaz ağırlıklı ferah bir banyo dekorasyonu isteyenler için

Banyo Yer Seramik Modelleri Beyaz
Modern Beyaz Banyo Seramik Modeli
Mermer Beyaz Banyo Seramik
Qua Seramik

You may also like...