En Güzel Banyo Dolabı Modelleri (32) Adet Banyo Dolabı Modeli

Banyo dolabı modelleri görünüşten daha çok kullanışlı olması ilk tercihlerden birisidir. Bunun en büyük nedeni ise banyolar misafirlerimizin çok gözü önünde olan alanlar değildir. Daha çok o evde yaşan aile bireylerinin kullandığı ve ev sahiplerine özel alanlardır. Bu nedenle buradan dikkat edilen ana kural ihtiyaçları en iyi şekilde karşılaması ve sudan etkilenmemesidir.

Tabi bunların yanında istenilen dekorasyon tarzına göre olan banyo dolabı modelleri her zaman bir adım öndedir. Banyolar evinizin diğer alanından farklı bir dekorasyon tarzına sahip olabilir. Bunun nedeni ise amacının diğer odalara göre farklı olmasıdır. Banyoların daha ferah ortamlar olması beklenir. Daha az eşya ve sadelik ile banyonuzda rahat hareket edebileceğiniz alanların olması ilk tercihler arasındadır.

Banyo Dolabı Modern Dekorasyon

Modern Banyo Dolabı Modelleri

Modern tarza sahip banyo dolapları daha renkli ürünlerdir. Ayrıca bu ürünler sudan etkilenmeyen özellikleri taşımaktadır. Modern mobilyaların bir çoğundan kendisinden aydınlatma sistemleri vardır. Ayrıca banyo için kullanacağınız lavabo alanları kendisinden hazır bir şekilde belirlenmiştir. Ancak tasarıma göre bu farklılıkta gösterebilmektedir. Bazı modern tarzlarda lavabolar dolabın üstüne konumlandırılmaktadır.

Banyo Dolabı Modern Modeller
Modern Banyo Dolabı
Modern Ahşap Banyo Dolabı
Banyo Dolabı Dekorasyonu
Kahverengi Ahşap Banyo Dolabı
Koyu Ahşap Rengi Banyo Dolabı
Modern Banyo Dolabı Modelleri
Modern Banyo Dolabı Fikirleri

Klasik Banyo Dolabı Modelleri

Daha çok masif ahşap kullanılarak üretilen ve fabrikasyon olmayan ürünlerdir. Tamamen sizin banyonuzun ölçülerine ve isteklerinize göre şekillendirilen banyo dolabı modelleridir. Bu ürünler genellikle marangozlar tarafından yapılmaktadır. Ancak bazı markaların klasik tarzda banyo dolabı modelleri de mevcuttur.

Marangozunuza klasik tarzda banyo dolabı yaptırırken mutlaka dikkat etmeniz gereken etken, banyo dolabının ayaklarının zeminden yüksek ve sudan etkilenmemesi için gerekli önleminin alınması olacaktır. Aksi takdirde banyo dolabınızın zaman içerisinde çürüyecektir.

Klasik Banyo Dolabı Modelleri
Banyo Dolabı Renkleri

Beyaz Banyo Dolabı Modeli

Beyaz banyo dolapları özellikle renkli duvarlar ile birlikte çok güzel bir ikili oluyor. Beyaz renk temizliğin ve sadeliğin rengidir. Banyo dekorasyonunda, beyaz dolaplar banyonun daha ferah bir alan olması için etkili oluyor. Bir çok banyo eşyasının beyaz renkte olduğunu bilirsiniz. Ancak beyaz banyo dolapları ile hareketli bir tasarım yapmanız daha iyi sonuçlar olmanızı sağlayacaktır.

Beyaz Banyo Dolabı Modelleri
Beyaz Banyo Dolabı 2021
Beyaz Banyo Çamaşır Dolabı
Beyaz Banyo Dolapları
Beyaz Banyo Dolabı Modeli
Beyaz Banyo Dolabı

Kahverengi Banyo Dolabı Modeli

Kahverengi ahşabın rengi olarak uzun yıllarca karşımıza çıkmıştır. Klasik tarza banyo dolabı isteyenlerin ilk tercihleri arasında gelmektedir. Dekorasyon bir nevi karakter gibidir. Açık yada koyu kahve rengi, diğer renklere göre daha oturaklı ve olgunluğu temsil eder. Bu nedenle bu tarz banyo dolapları daha çok 35-50 yaş aralığındaki kişilerin tercihleri arasında yer alır.

Ahşap Kahverengi Banyo Dolabı Modelleri
Kahverengi Banyo Dolabı Rengi
Banyo Dolapları Modelleri
Kahverengi Banyo Dolapları
Banyo Dolabı Modelleri
Ahşap Banyo Dolabı Modelleri
Banyo Dolabı Renkleri 2021

Banyo Dolabı Modelleri

Fikir edinmeniz ve ilham almanız için farklı renklerde ve tarzda birbirinden güzel banyo dolabı örneklerini bir araya getirdik. Size burada vereceğimiz tavsiyelerden birisi eğer ev kendi eviniz ve uzun yıllar orada kalacaksanız mutlaka banyo dolabınızı güvendiğiniz bir marangoz arkadaşa yaptırmanız olacaktır.

Demonte mobilyalar her ne kadar uygun fiyatlı ve kolay sökülüp takılabilen ürünler olsa da özel imalat ürünler kadar uzun ömürlü ve dayanıklı olmuyorlar. Özellikle banyonuzun ebatlarına uygunluk ve montaj sırasında çok sorun yaşamanız mümkün. Bu yüzden kendi banyonuzun ölçülerine göre size özel üretilen banyo dolabı modeli sizi uzun yıllar yarıda bırakmayacaktır.

Klasik Banyo Dolabı Modeli
Koyu Renkli Banyo Dolabı Renkleri
Lüx Banyo Dolabı
Banyo Dolabı Fikirleri
Banyo Dolabı Resimleri
Mavi Banyo Dolabı
Klasik Banyo Dolabı
Siyah Banyo Dolabı
Pantone Banyo Dolabı Rengi
Koyu Renkli Banyo Dolabı

You may also like...