Yatak Odası İçin Tercih Edebileceğiniz En Güzel Perde Modelleri

Yatak odası perde modelleri, daha çok mahremiyeti gizlemeye yönelik kullanılmaktadır. Perde salon için dekorasyonun temel etkenlerinden biriyken yatak odasında ilk görev olarak içerinin dışarından görünmesini engellemektedir. Bu nedenle yatak odasında perde seçerken dikkat etmeniz gereken bazı etkenler vardır. Bu etkenlerin neler olduğunu incelemek için yatak odası perde seçerken nelere dikkat edilmelidir. Yazımızı inceleyebilirsiniz.

Yatak Odası Perde Fonları

Yatak Odası İçin Perde Modelleri

Yatak odasında belirlediğiniz dekorasyon tarzına göre perde seçimini yapmanız dekorasyonun bütünlüğü adına oldukça iyi olacaktır. Yatak odası perde modeli için size bir kaç güzel fikir vermek istiyoruz.

Yatak odanızda ahşap ağırlık mobilyaya sahipseniz mutlaka rustik perde modelleri tercih listenize eklemeniz gerekmekte. Rustik perde modelleri sizin ahşap mobilyalarınız ile mükemmel bir uyum sağlayacak ve yatak odası dekorasyonun size zamanda yolculuk yaşatacaktır. Daha modern mobilyalarınız var ise kumaş perde ile birlikte fon perde kullanabilirsiniz.

Yatak Odası Perde Fikirleri
Yatak Odası Perde Çeşitleri
Yatak Odası Perde 2021
Yatak Odası Perde
Yatak Odası Kruvaze Perde Modelleri
Yatak Odası Kruvaze Perde
Yatak Odası Klasik Perde
Yatak Odası İçin Perde Modelleri
Yatak Odası İçin Perde Modeli 2021
Yatak Odası İçin Kruvaze Perde Modeli
Yatak Odası İçin Fon Perde
Yatak Odası Fon Perde Modelleri 2021
Yatak Odası Fon Perde Modelleri
Yatak Odası Fon Perde Modeli 2021
Yatak Odası Fon Perde Modeli
Yatak Odası Fon Perde 2021

Yatak Odası Fon Perde Modelleri

Etkileyici bir görünüme sahip yatak odası dekorasyonu istiyorsanız mutlaka fon perde kullanmanız gerekiyor. Fon perdeler, perdelerin daha güçlü görünmesini sağlıyor. Fon perdeleri farklı tarzlarda tercih edebilirsiniz. Görünümü daha üst bir seviye taşımak için fon perde modelleri ile birlikte kot perde tercihinde bulunabilirsiniz. Kot perdeler ortalarında dikiş yada nakış ile desenleri yapılan perde modelleridir. Fon perde ile birlikte daha etkileyici bir görüntü elde etmek için tercih edilir.

Yatak Odası Fon Perde

Yatak Odanızda Perde Seçerken Tarzınızı Belirleyin

Perdeleri daha sade görünümler içinde tercih edebileceğinizi unutmayın. Burada nasıl kullanacağınızı belirlemek tamamen sizin kendi zevklerinize ve yatak odanızın dekorasyon tarzına kalmış durumdadır. Burada tek dikkat etmeniz gereken yatak odanızdaki mahremiyetin dışarıdan gözükmemesi için gerekli önlemleri almaktır.

Yatak Odası Beyaz Perde

Perde Askısı ile Yatak Odasında Vintage Tarzı Perde

Yatak odasında tercih edeceğiniz perdeyi perde askısı ile de kullanabileceğinizi unutmayın. Korniş kullanımı günümüzde demode oldu diyebiliriz. Zebra perde ve stor perdenin kullanışlı olması nedeni ile artık daha pratik ve farklı görünümlere sahip perdeler tercih ediliyor.

Perde askısı bundan daha önceki zamanlarda daha sık tercih edilen bir perde uygulama türüydü aslında. Yatak odasında perde askıları çok harika bir vintage hava yaratıyor. Eğer yatak odanızın dekorasyon tarzı da buna müsaitse perde askısı ile birlikte düz kumaş perde tercihinde bulanabilirsiniz.

Modern Yatak Odası Perde
Modern Yatak Odası İçin Perde
Kruvaze Perde Yatak Odası

Yatak Odası Cibinlik

Bir çoğumuz yatak başlığı üzerinde en sevdikleri anıların olduğu resimleri koymayı tercih edebilir. Ancak yatak odasında perdeyi farklı bir şekilde kullanabileceğiniz bir uygulama şekli var. Bunun adına cibinlik deniyor. Sadece yatak odasında tercih edilen bir yöntem. Yatak başlığının üzerine perdenin tutunması için yapılan bir aparat ve kenarlardan sarkması için gerekli tutma yerlerinin hazırlanması ile kolayca uygulanabiliyor. Cibinliği yatak odasında tül perde ve fon perde ile kolayca yapabiliyorsunuz

Kruvaze Perde Modelleri Yatak Odası

Yatak Odası Tül Perde

Yatak odasında sık desenlere sahip tül perde modelleri daha fazla tercih ediliyor. Ancak bunun yanı sıra ortasında desenleri olan kort tül perdeleri de tercih edebilirsiniz. Daha farklı bir hava yaratmak için renkli kumaş perdeleri de tercih edebilirsiniz. Renkli perde modern tarzlara sahip dekorasyon tarzları ile birlikte çok güzel bir görüntü ortaya çıkartıyor.

Fon Perde Yatak Odası
Desenli Yatak Odası Perde
Beyaz Yatak Odası Perde
Avangard Yatak Odası Perde

You may also like...