Mutfak Tezgah Arasında Kullanabileceğiniz Ürünler 30 Tezgah Arası Modeli

Mutfak tezgah arası, mutfak dekorasyonu için oldukça önemlidir. Tezgah arasında kullanabileceğiniz farklı ürün grupları mevcuttur. Hepsi zaman zaman trend olmuş popülerliğini bir başka ürüne bırakmıştır. Ancak hepsinin dekorasyonda farklı bir yeri ve tarzı vardır. Kendi dekorasyon tarzınıza en uygun ürünü seçmeniz için sizlere mutfak tezgah arasında kullanabilecek farklı ürünleri ve tezgah arası modellerini bir araya getirdik.

Mutfak Tezgah Arasında Kullanabileceğiniz Ürünler

 • Cam Mozaik
 • Seramik
 • Fayans
 • Akrilik Panel
 • Mermer Mozaik
 • Traverten Mozaik
 • Cam Panel
 • 3D Desenli Fayans
 • Kültür Taşı
 • Kültür Tuğlası
 • Cam Tuğla
 • 3D Desenli Cam Panel

Tezgah Arası Siyah Fayans

Modern dekorasyon tarzına sahip mutfaklarda görmeye alışkın olduğumuz siyah fayans modelleri, bir çok seramik markasının koleksiyonunda mevcut. Bu fayans modelinin ismi tüm markalarda metro seramik olarak geçmektedir. Tezgah arasında siyah fayans modelini, özellikle beyaz mutfak dolapları ile birlikte kullanabilirsiniz. Siyah ve beyaz renkler her zaman güzel bir ikili olmuştur. Metro seramik uygulamasında dikkat etmeniz gereken iki temel etken vardır. Birincisi modelin zig zaglı olarak döşenmesi gerektiği. Diğeri ise arasında kullanılacak derzin mutlaka siyah renk ile uyumlu olması gerektiğidir.

Tezgah Arası Beyaz Seramik

Mutfak tezgah arasında beyaz fayans modeli, özellikle iskandinav dekorasyon tarzında sıkça tercih edilmektedir. Tezgah arasında uygulandığında ferah ve geniş bir mutfak havasını sağlamaktadır. Metro seramik olarak tüm seramik markalarında bu ürünü bulabilirsiniz. Derz aralıklarında beyaz derz kullanmaya özen gösterin. Yoksa istenmeyen kirliymiş gibi bir görüntü ortaya çıkabilir.

Etnik Tezgah Arası Karo

Etnik karoların özellikle bizim kültürümüzde farklı bir yeri vardır. Ülkemizde el işciliği ile halen tezgah arası karo seramik üretilmeye devam edilmektedir. Türk motiflerini mutfak tezgah arasında kullanmayı düşünüyorsanız sizin için çok güzel bir tercih olacaktır. Seramiksan ve Kütahya seramik gibi markaların etnik desenlere sahip mutfak karo fayans modelleri mevcuttur.

Tezgah Arası Doğal Taş

Mutfak tezgah arasında doğal taş ülkemizde pek tercih edilmemektedir. Neden olarak temizlenmesinin zorluğu ve aralıklarının olması nedeni ile bakteri barındırması durumudur. Özellikle Amerika başta olmak üzere bir çok ülkede doğal taş traverten ve mermer mozaik ürünleri tezgah arasında sıkça tercih edilmektedir. Eğer sizde mutfak dolabı arasında taş görünümü istiyorsanız mermer ve traverten mozaik ürünleri inceleyebilirsiniz.

Mutfak Tezgah Arasında Porselen Karo

Porselen karolar günümüzde halen kullanılmakta. Farklı desenleri ile alışılmışın dışında bir tezgah arası görünümü isteyenler için ideal tercihlerden birisi. Porselen karo tezgah arası mozaikler genellikle country tarzı mutfak dekorasyonu ile birlikte iyi bir uyum yakalamaktadır. Daha geleneksel mutfak dolabı modelleri ile birlikte kullanıldığında uyumlu bir görüntü elde etmek mümkün.

Tezgah Arası Cam Mozaik

Şüphesiz bir zamanlar tezgah arasında en çok kullanılan ürünlerden birisiydi. Şimdilerde yerini tezgah arası seramiklere bıraksa da cam mozaikler halen mutfak dolabı arasında tercih edilmektedir. Geniş model ve renk çeşitliliği ile modern ve klasik mutfak dekorasyonunda kullanabileceğiniz bir ürün.

Tezgah Arası Cam

Tezgah arasında farklı türlerde kullanabileceğiniz cam ürünler mevcuttur. Günümüzde tezgah arası cam paneller, farklı desenler ile lamine edilerek kullanılmaktadır. Tezgah arasında farklı üç boyutlu görüntü oluşturulması ile mutfakta farklı bir esinti yaratılmaktadır.

Bunun yanı sıra eskiden günümüze kadar gelen cam tuğla modellerinin tezgah arasında kullanılan modelleri de mevcuttur. Bu ürünlerde daha çok klasik mutfak dekorasyonu sevenlerin tercih edebileceği tarza sahiptir.

Mutfak Dolap Arası Modern Seramik Karo Modelleri

Teknolojinin ilerlemesi bizim dekorasyon tarzımıza da etkiliyor. Diğer ürünlerde sıkça görmeye alışkın olduğumuz geometrik şekilleri evimizin her alanında görmek istiyoruz. Modern görünüme sahip geometrik fayans modelleri ile tezgah arasında modern bir görünüm elde etmek mümkün.

Özellikle İskandinav tarzı ile modern dekorasyon tarzını birlikte kullanmak isteyenlerin tercih edeceği tarza geometrik seramik modelleri birbiriyle uyumlu bir şekilde kombin yapılmaya müsait. Farklı renk ve desenleri birlikte kullanarak ortaya dinamik bir görüntü çıkartabilirsiniz. Mutfağınıza enerji veren bu görünüm ile her güne enerji ile başlamanıza

Mutfak Dolap Tezgah Arası Cam Seramik

Tezgah arasında kullanabileceğiniz farklı renklerde parlak ve mat cam seramik modelleri mevcuttur. Bu modeller genellikle metro seramik modellerine çok benzer. 7,5x15 ebatlarında olan cam seramik ürünler tezgah arasında modern bir görünüm elde etmenizi sağlamaktadır.Özellikle farklı renkle de üretilmesi, modern mutfak dolapları ile birlikte uyumlu bir uygulama yapmanıza imkan verir. Parlak mutfak dolapları için daha canlı renklerde cam seramik tercih edebilirsiniz.

Tezgah Arasında Kültür Taşı ve Kültür Tuğlası

Kültür taşı ve Tuğlası duvar dekorasyonunda taş görünümlü duvarlar elde etmek için sıkça tercih edilen ürünlerden biridir. Doğal taş değildir. Çimento ve poza karşımı ile kalıplara dökülerek üretilmektedir. Uzun yıllar dayanıklı bir üründür. Mutfak tezgah arasında doğal taş görünümü isteyenler tercih edebileceği bir başka taş görünümlü ürünlerden birisidir.

Mutfak Tezgah Arası Modelleri

Mutfağınızın tezgah arasında kullanabileceğiniz birbirinden güzel modelleri sizler için bir araya getirdik. Eğer aklınızda kullanacağınız ürünle ilgili bir bilgi yoksa size tavsiyemiz mümkün olduğunca fazla mutfak dekorasyon modelini incelemeniz olacaktır. Ne kadar fazla modeli incelerseniz size en uygun olan tarzı ve tezgah arasında kullanacağınız ürünü belirlemenizde size yardımı olacaktır.

You may also like...