Akordiyon Kapı Modelleri & Katlanır Kapı

Akordiyon kapı modelleri, diğer kapılardan farklı olarak kapanabilir özelliğe sahiptir. Müzik ile uğraşan kişiler Akordiyon enstrümanını bilirler. Akordiyon kapı modelleride aynı çalışma mantığına sahiptir.

Katlatma özelliği sayesinde dar alanlarda kullanışlı olmasını yanında evlerde farklı bir dekoratif hava katmaktadır. Fonksiyonel bir olması ile insanların dikkati çekmektedir.

Dikkat çekme özelliğinin yanı sıra ergonamik olması ve az yer kaplaması nedeniyle tercih edilmektedir. Küçük odası olan evler için ideal kapı tercihlerinden birisidir. Özellikle birbiriyle kesişen ve örneğin salon ve misafir odasının birbiriyle kesiştiği kısımda bazı eski yapılarda kemer bulunur. Bu geçmişten gelen dekoratif bir özelliktir. Bu kısımlarda ısıtma problemi yaşadığınızdan yada odaları bölmek istemenizden dolayı bir kapı ihtiyacınız olabilir. Akordiyon kapı tamda bu tarz isteklere karşılık veren en iyi seçeneklerden birisidir.

Akordiyon Kapı Modeli

Akordiyon kapılar pratik ve kullanışlıdır. İç içe giren yapısı sayesinde çok az yer kaplar ve alandan tasarruf etmenizi sağlar. Tasarım olarak sıcak havalarda serinlemek için elimizle kullandığımız yelpazeyi andırır.

Akordiyon katlanır kapı modelleri farklı çeşitlerde malzemeler kullanılarak üretilebilmektedir. Ancak genel olarak kullanılan akordiyon kapı modelleri ahşap ve plastik hammaddesinden kullanılarak üretilen modellerdir.

Ofis Akordiyon Kapı Modeli
Dershane Kapı Modeli

Akordeon kapı, evinizde yada ofisinizde yeni bir bölme yada oda yaratmak için basit ve pratik bir çözümdür. Evinizin geniş salonunda yeni bir alan yaratmak için kullanabilirsiniz. Kendinize hobi odası yaratmak için iyi bir fırsat. Ofislerde akordiyon kapı sayesinde kişilerin özel odalarını kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz ve çalışanınıza özel alan hissini yaratabilirsiniz.

Akordiyon Kapı Modelleri 2020

Pvc akordiyon kapı modellerini banyolarda kullanımı mümkündür. Pvc malzemeden olması nedeni ile sudan etkilenmez. Kolay kullanımı sayesinde banyo da kullanılabilir. Nem ve rutubet dayanıklı banyo kapısı arıyorsanız pvc katlanır kapı modelleri sizin için iyi bir tercih olacaktır.

Yatak odanızda giyinmek için bir alan oluşturmak istiyorsanız camlı akordiyon kapı modelleri kolay ve hızlı bir şekilde istediğinizi yapabilirsiniz. İsterseniz kendinize soyunma kabini, isteseniz elbise odası oluşturabilirsiniz.

Akordiyon Kapı Modelleri 2020
Salon Kapı Modelleri
Yatak Odası Kapı Modeli
Oturma Odası Kapı Modeli

Katlanır kapı ile mutfağınızda bir kiler bölümü oluşturabilir. Pratik ve kolay açılıp kapanabilmesi sayesinde sizi yormadan ihtiyacınızı karşılan bir kilere kolayca sahip olabilirsiniz.

Ofis Akordiyon Kapı

Ofisler için bir çok kapı modeli tercih edebilirsiniz. Ancak içlerinde en farklı ve dikkat çekecek olanı şüphesiz ki Akordiyon modelidir. İç içe katlanarak dekoratif bir görüntüsünün olmasının yanı sıra pratik ve kullanışlıdır. Ofislerde özellikle yeni bir oda yaratmak yada var olan odayı bölmek için ideal tercihlerden birisdir.

Ofis Sürgülü Kapı Modelleri

Restaurant Akordiyon Kapı Modeli

Restaurant yada cafetarya gibi ticari işletmelerin müşterilerin görmesini istemediğiniz mutfak tarafları vardır. Bu alanlarda gerektiğininde açılabilen ve zamanı geldiğinde tekrar kapatılabilen bir mekanizmaya ihtiyaç duyulur. Bu ihtiyacı en iyi şekilde karşılayacak ürünler arasında akordiyon kapı yer almaktadır.

Restaurant Sürgülü Kapı Modelleri 2020

Katlanır Elbise Dolabı Kapısı

Bir çok yeni evde kendisinden elbise dolabı yapılması için yatak odalarının duvar kısımlarında bölümler vardır. Ancak bu bölümler için herhangi bir kapı yapılmamıştır. Akordiyon kapılar bu tarz alanlarda tamda ihtiyacınız olan ürünlerdir. Kullanışlı ve pratik olması ile odanızda hemen bir elbise dolabı yada soyunma kabini yapmanıza imkan sağlar.

Elbise Dolabı Sürgülü Kapı

Hastane Akordiyon Kapı

Hastane yada klinik gibi sağlık kurumlarının açık alanlarına kolay bir şekilde bölme yapabilme imkanını size sunar. Pratik ve kullanışlı olan akordiyon kapı uygulandığı alanda estetik görünümünün yanı sıra bölmeler arasında hijyenik ortamın olmasına katkı sağlar.

Hastane Akordiyon Kapı Modeli

2020 Akordiyon Kapı Modelleri

Akordiyon kapılar 2020 yılında oldukça popüler olacaklarını düşünüyoruz. Özellikle odalarını bölmek isteyenlerin en ideal tercihleri arasında olacak. Duvar bölmeleri kadar masraf yapmadan uygun akordiyon kapı fiyatları ile 2020 yılında evlerinizin yada iş yerlerinize yeni bölmeler ve odalar yaratabilirsiniz.

2020 Akordiyon Surgulu Kapı Modelleri
2020 Salon Akordiyon Kapı Modelleri
Akordiyon Sürgülü Kapı 2020
Oda Bölme Akordiyon Kapı Modelleri
Oda Bölme Akordiyon Kapı Modeli 2020
Sürgülü Akordiyon Kapı Modelleri 2020
2020 Akordiyon Surgulu Kapi
2020 Akordiyon Sürgülü Kapı Modeli

Akordiyon kapı fiyatları, kullanılan malzemenin kalitesine göre farklılık göstermektedir. Akordiyon cam kapı modellerine diğerlerine göre daha pahalı olabilmektedir. Su ile temas halinde olan yerlerde mutlaka pvc katlanır kapı modelleri arasından bir tercih yapın.

You may also like...