Birbirinden Güzel Cam Kapı Modelleri

Cam Kapı modelleri, standart ahşap kapının görünümünün dışına çıkmak isteyenler için farklı ve ferah bir tercih. Kapı modelleri de artık günümüzde ev dekorasyon için önemli etkenlerden birisi haline geldi. Daha önceleri kapı inşaat ve yapı elemanı olarak ele alınırken günümüzde farklı kapı modelleri ile evimizde dekoratif bir görünüm yaratmak için kullandığımız yapı dekorasyon ürünü olarak karşımıza çıkıyor.

Nerelerde Kullanılır ?

Kategori olarak ayırdığımızda iç kapı modelleri arasında yer almaktadır. Cam kapıları dış kapı olarak kullanmak güvenlik açısından çok sağlıklı olmayacaktır. Dış kapılar için çelik kapı daha güvenilir bir yapıdır.

Genellikle ofislerde sık tercih edilmektedir. Dershane gibi eğitim kurumlarında da kullanıldığı görülmektedir. Ev kullanımı için bir odaya bölmek için tercih edilmektedir.

Cam Kapı Modelleri

Evimizin iç kısmındaki odaları birbirinden ayırmak için farklı cam kapı modelleri arasından tercihler yapabiliriz. Cam kapılar şeffaf yada buğulu cam şeklinde seçenekler ile karşımıza çıkmaktadır. Özellikle ticari mekanlarda sıkça karşımıza çıkan buğulu cam kapılar ferah ve sade görünümü ile ofis gibi çalışma alanlarında sık tercih edilmektedir.

Bölme Cam Kapı Modeli

Sürgülü Cam Kapı Modelleri

Sürgülü cam kapı modelleri, evinizde yada ofisinizde geniş bir odayı şeffaf bir şekilde bölmek için kullanabileceğiniz ideal cam kapı modelidir. İçerisinin görünmesini istemediğiniz durumlarda buğulu cam kapıları tercih edebilirsiniz.

Cam Kapı Modelleri 2020

Sürgülü modelleri genelde açık ofislerde sık kullanıldığını görmekteyiz. İsterseniz ofisinizi bölmek içinde kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra digital baskı ile ofisinizin logosunu yada herhangi bir görseli kullanabilirsiniz.

Sürgülü Cam Kapı Modeli

Şeffaf ve desenli cam kapılar sürgülü olması ile ofislere farklı bir hava katmaktadır. Çok eski zamanlardan günümüze kadar gelen bu kapı teknolojisi günümüzde dekoratif görünümü nedeniyle tercih edilmektedir.

Desenli Şeffaf Cam Kapı Modeli
Sürgülü Cam Kapı Modelleri
Sürgülü Renkli Cam Kapı Modeli

Amerikan kapı arasında dekoratif amaç için kullanılan cam kapılarda mevcuttur. Amerikan kapı modeli karkasında ortasında daha şık gözükmesi için farklı dekoratif desenler ile cam motiflerin olduğu modellerde sık tercih edilen iç kapı modelleri arasında yer almaktadır.

Amerikan Cam Kapı Modeli

Cam kapı fiyatları, ürünün kalitesine göre ve mekanizmaya göre değişi göstermektedir. Sürgülü cam kapı fiyatları normallerine göre biraz daha pahalıdır. Farklı bir mekanizmaya sahip olduğu için. Genellikle kendisiyle uyumlu karkas kullanımı sonucunda montajı yapılabilmektedir. Bu işlemlerde cam kapı fiyatını etkileyen bir unsurdur. Kapının kendi fiyatından ziyade montajı ile birlikte fiyat almanız en doğru karar olacaktır.

Cam Kapı Modelleri

Birbirinden farklı renkli,desenli, kapı modellerini size fikir vermesi için bir araya getirdik. Tercihinizi yapmadan önce bir çok modele göz atmanız sizin için daha iyi olacaktır. Sizin için en ideal kapı modelini seçmek için aceleci davranmayın. Kapı modeli sürekli olarak değiştirilen bir dekoratif ürün değildir. Bu nedenle iyi düşünmek ve istekleri karşılayacak doğru modeli seçmek gerekir.

Desenli Cam Kapı Modeli 2020
Desenli Cam Kapı
Digital Baskı Cam Kapı Modeli
Digital Baskı Cam Kapı
Digital Baskı Renkli Cam Kapı Modeli
Desenli Digital Baskı Cam Kapı Modeli
Cam Kapı Modelleri 2020
Cam Kapı Modelleri
Digital Baskı Ofis Kapı Modeli
Desenli Kapı Modelleri
Desenli Ofis Cam Kapısı
Desenli Kapı Modelleri 2020
Desenli Kapı Modeli
Cam Kapı Modeli 2020

You may also like...