Amerikan Kapı Modelleri Modern İç Kapı Modelleri

Amerikan kapı modelleri, en çok kullanılan iç kapı modelidir. Sağlamlığı ve farklı model çeşitliliği olması nedeni ile sık tercih edilir. İthal edilen bir ürün değildir. Ülkemizde üretilmektedir. Model ismi olarak günümüze bu şekilde gelmiştir. Farklı renklerde ve modelde üretimleri mevcuttur. Ülkemizde kapı üzerine kurulu bir çok üretim firması vardır.

Bu firmalar genellikle ihracat üzerine üretim yapmaktadırlar. İç piyasa için koçtaş ve tekzen gibi yapı marketlere özel amerikan kapı modeli üretmektedirler. Genellikle son tüketici olarak bizler bu tarz yapı marketler kapı modellerini temin etmekteyiz. Yapı marketlerin yanı sıra sadece kapı satışı yapan mağazalarda mevcuttur.

Amerikan Kapı Modelleri

Kapı Modeli Seçiminin Önemi

Kapı üretimini genelde parke üretimi yapan üretici firmalar üstlenmektedir. MDF malzemesi kullanılarak üretilen iç kapı modelleri oldukça dayanıklı ürünlerdir. Bu nedenle kapı modeli seçerken dikkatli seçmeniz ve görünüme önem vermeniz gerekmektedir. Bu şu anlama gelmektedir. Büyük bir ihtimal dahilinde seçtiğiniz kapının o evde ömürlük olacağıdır.

Kapınıza her baktığınızda yakınmak istemiyorsanız. Seçerken içinize sinerek istediğiniz modelde olmasına dikkat edin. Kapı seçiminde renk oldukça önemlidir. Parke rengi ve sevdiğiniz duvar renkleri ile uyumlu olacağına özen gösterin.

Beyaz renkli iç kapı modelleri oldukça fazla tercih edilmektedir. Ancak küçük çoçukların bu kapıları oyun oynarken çizdiğini yada bir eşya taşıma işlemi sırasında çok kolay battığını ve hasar aldığını göz önünde bulundurun. Günümüzde çok demode olan aşırı koyu ahşap renkli kapıları da eğer dekorasyon tarzınızla uyumlu değilse tercih etmemeye çalışın.

İç Kapı Modelleri

Koyu ahşap renkli kapılar zamanın trendleri arasındaydı. Ancak günümüzde demode oldular. Sadece klasik dekorasyon sevenlerin tercih etmesini önerdiğimiz iç kapı modeli arasında yer alıyor. Eğer evinizde ağır bir klasik havası estirmek istemiyorsan koyu renkli ahşap kapı modellerinden uzak durmanızı öneririz. Daha açık renklerdeki meşe renklerini tercih edebilirsiniz. Yinede tercih sizin.

İç Kapı Modelleri 2020

Beyaz renkli kapı modelleri, bir çok duvar rengi ile kolay uyum sağladığı için sık tercih edilir. Evin havasını değiştirir ve duvar rengi ile ayrım yarattığı için güzel bir kombin oluştururlar. Eğer beyaz rengin kolay çizileceğinden ve temizlik sorunlarından korkuyorsanız, beyaz renge daha yakın olan krem renkleri tercih edebilirsiniz.

Beyaz Renkli İç Kapı Modelleri

Ahşabın en çok tercih edilen rengi meşedir. Bu durum kapı renkleri içinde geçerlidir. Meşe rengi ahşabın sıcaklığı yansıtırken odanın atmosferine kasvetli bir havaya neden olmaz bu nedenle sıklıkla tercih edilmektedir. Çizilme ve kirlenme gibi durumlarda beyaz renkli iç kapı modellerine karşı daha dayanıklıdır.

Kapı Modelleri

Amerikan kapı modelleri arasında daha dekoratif görünmesi için orta kısımlarında cam kullanımı oldukça yaygındır. Bu cam genellikle buğulu cam dediğimiz cam kullanılarak yapılır. Bir zamanların trend kapı modelleri arasında yer almaktaydı. Tamamen dekoratif görüntü için tercih edilmektedir. Ancak bu kapı modelleri genelde risklidir. Camın kırılması durumunda tamir edilmesi gerekmektedir. Çoğu zaman yaşadığınız yerde aynı cam modelini bulamayabilirsiniz.

Kapı Modelleri 2020

İç Kapı Modelleri

Sizler için birbirinden güzel iç kapı modellerini bir araya getirdik. İç kapı modellerini seçerken Amerikan kapı modelleri arasından olmasına dikkat ettik. Uygun fiyatı ve uzun yıllar dayanıklı olması nedeni ile ülkemizde iç kapı olarak sık tercih edilmektedir.

Ayrıca çok kolay bir şekilde temin edebileceğiniz ürünlerdir. Özel bir üretimi olmayan ve bir çok temin noktasından temin edebileceğiniz gibi kolayca uygulamasını da yaptırabilirsiniz.

İç Kapı Modelleri 2020

Beyaz Renkli İç Kapı Modeli

Beyaz renkli kapılar daha çok kendi gösterdiği ve farklı duvar dekorasyonu ürünleri ile kolay uyum sağladığı için sık tercih edilir. Ülkemizde en çok kullanılan iç kapı rengidir.

Amerikan Kapı Modeli Beyaz
Beyaz Amerikan Kapı Modeli
Kapı Modelleri 2020
Amerikan Kapı Modelleri
Beyaz Renkli Amerikan Kapı Modeli
Amerikan Kapı Modeli

Amerikan Kapı Fiyatları

Kaliteli ve uygun fiyatlı olduğundan o kadar çok bahsettik ki nerelerden temin edebileceğinizi yazmamak ayıp olurdu gerçekten. Aslına bakarsanız çok internet üzerinden satın alınabilecek bir ürün olmadığını söylememiz gerekiyor. Nedeni ise kargo ücretinin fazla çıkmasından dolayıdır. Ancak firmaların buna karşı çeşitli kampanyaları ve indirimleri oluyor.

Amerikan kapı fiyatları net olarak şu aralıktadır şeklinde bir fiyat veremiyoruz. Ancak fiyat aralığı vermek gerekirse 300 TL ile 600 TL arasında bir kapı fiyatı değişiklik göstermektedir. Burada ucuz olsun diye bir önceliğiniz olmasın bazı kapılar sunta kullanılarak yapılabiliyor. Sunta kullanılarak yapılan Amerikan kapının hiç bir anlamı yoktur.Bu ürünler ağırlığından kendini belli ederler.

Amerikan kapı alabileceğiniz internet adreslerini sizler ile paylaşmak istiyoruz.

Koçtaş amerikan kapı modelleri için şurada adrese tıklayabilirsiniz. https://www.koctas.com.tr/kapilar/amerikan-kapilar/c/100005002

Tekzen amerikan ve iç kapı modellerini incelemek için https://www.tekzen.com.tr/ic-kapilar

Her ne kadar konumuz amerikan kapı da olsa Alman devi Bauhaus kalitesini yabana atmamak gerekiyor. İç kapı modellerini incelemek için https://www.bauhaus.com.tr/bauhaus-parke-kapilar-ic-kapilar

Eğer yüksek sayılarda amerikan kapı alım yapmak istiyorsanız ve üretici firmalar ile konuşmak istiyorsanız ülkemizde kapı ve parke üretimi konusunda kendini kanıtlamış olan https://www.yildizentegre.com/tr/urunler/kapi ziyaret edebilirsiniz.

İnternet üzerinden kapı satışları ile bilinen ve sadece kapı pazarında dikey bir oluşum olan https://www.sadecekapi.com/amerikan-kapi-modelleri sitesini de ziyaret ederek fiyat teklifi alabilirsiniz.

İstanbul içinde bir kapıcı arıyorsanız farklı kapı modelleri ve özellikle lake kapı konusunda geniş çeşiti olan https://istanbulkapi.com/masif-mobilya-kaplama-kapilar.html adresini de ziyaret ederek bilgi alabilir ve fiyat analizi yapabilirsiniz.

You may also like...