Etnik Banyo Seramik Modelleri

Etnik banyo seramik, bizi zamanda yolculuğa götüren seramik modelleri arasında yer alıyor. Günümüzde bohem, vintage ve etnik tarzlardaki dekorasyon tarzları daha fazla ilgi görmeye devam ediyor. Ancak etnik fayans modelleri bizim kültürümüzün bir parçası olarak kendini gösteriyor. Fars kültüründe de yoğun olarak kullanılan çini ve seramik uygulaması özellikle cami ve hamam mimarisinde sıkça kullanılmıştır.

Etnik karo modellerinde denildiğinde akla direk istanbul karo ve beyoğlu karo modelleri gelir. Farklı markaların bu modellerde seramik modelleri mevcuttur. Seramiksan beyoğlu karo modellerine ulaşmak için https://www.seramiksan.com.tr/seriler/26/beyoglu.aspx adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu tarz etnik modellerin el üretimi olanları da ülkemizde üretilmektedir. Bu tarz ürünler için aşağıdaki siteleri ziyaret edebilirsiniz.

Etnik Banyo Fayansları

Farklı Döşeme Şekilleri Kullanarak Uygulayın.

Etnik karo modelleri duvara yada zeminin tamamına uygulamak zorunda değilsiniz. Minimal bir çalışma içinde hareketlilik kazandırmak içinde kullanabilirsiniz. Gri duvar banyo seramik modeli ile birlikte mavi etnik galata desenlerine sahip banyo seramiğini bir arada kullanarak farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Etnik Banyo Yer Seramikleri

Bordür Yada Kuşak Olarak Kullanın

Banyonuzun duvarına hareket kazandırmak için tercih edebileceğiniz modeller ile banyo duvarınızı renklendirebilirsiniz. Banyo duvarlarında sade ve tek renk seramik kullanmak yerine, birbiriyle uyumlu farklı seramik modelleri bir arada kullanabileceğinizi unutmayın.

Bir çok banyo seramik modelinde artık bordür ve dekor seramiği düşünülerek üretiliyor. Bu tarz olan seramik modelleri mutlaka birbiriyle kullanılmalıdır. Çünkü seramik desenini tasarlayan tasarımcı, tasarımın bütünlüğünü bordür ve dekor seramikleri ile tamamlanması üzerine kurguluyor.

Etnik Banyo Seramik Modelleri
Etnik Banyo Seramik
Banyo İstanbul Karo Modeli
Renkli Banyo Fayans Modelleri
Banyo Vintage Seramik
Banyo Duvar Fayans Modeli Etnik Karo
Banyo Patchwork Fayans
Banyo Mavi Duvar Seramik
Banyo Karo Fayans Modeli

Etnik Banyo Yer Seramikleri

Eğer banyonuzun zemininde farklı renk ve desenlerde banyo fayansı modeli arıyorsanız etnik banyo yer fayansları sizler için iyi bir tercih olacaktır. Geniş renk ve motif seçeneği ile zeminlerde farklılık yaratmanıza imkan sağlayan bu seramik modelleri aynı zaman istediğiniz kültürel tarzı banyonuzda yansıtacaktır.

Yer fayansı olarak kullandığınız, banyo fayans karo modellerini aynı zamanda banyonuzun duvarı içinde kullanarak farklı dekoratif görünümler elde edebilirsiniz. Örneğin banyonuzun duşa kabinin olduğu kısmında duvar seramiği için yerde kullandığınız modeli kullanarak farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Banyo Karo Fayans Modeleri
Banyo Yer Fayanslari Etnik
Banyo Yer Etnik Seramikleri
Banyo Vintage Fayans
Banyo Patchwork Yer Seramikleri
Banyo Yer Fayans Modeli Etnik
Banyo Mavi Yer Seramik
Banyo Karo Fayans
Banyo Gri Duvar Seramik
Banyo Duvar Karo Fayans
Banyo Duvar Etnik Fayans Modeli

You may also like...