Birbirinden Güzel 15 Stor Perde Modeli

Stor perde modelleri, ev dekorasyonunda önemli bir yere sahiptir. Perde modelleri arasında son zamanların en çok konuşulan ürünlerindendir. Stor perdelerin bu kadar çok tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden birisi size sağladığı konfordur. Stor perdeler mekanizması sayesinde kolayca açılıp kapanabilir perde modelleridir. Bu nedenle günümüzde özellikle güneşlik yerine tercih edilme sebeplerinden birisidir.

Stor Perde Dekorasyonu

Stor perde, farklı dekorasyon tarzları ile birlikte rahatça kullanılabilir. Bunun yanı sıra diğer perde modelleri ile de kombin yapılabildiği için dekoratif görünüm sağlama konusunda oldukça iyidir. Farklı perde modelleri ile beraber kullanabildiğiniz gibi stor perdeleri tek başlarına da kullanabilirsiniz.

Stor perde hakkında daha fazla bilgi almak ve stor perde seçerken dikkat edilmesi gerekenleri öğrenmek için https://deccors.com/perde-secerken-dikkat-edilmesi-gerekenler-nelerdir/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Stor Perde Modelleri

Stor Perde Modelleri

Stor perdeleri artık internet üzerinden kolayca bulabiliyor ve satın alabiliyoruz. Alışveriş sitelerinde bir çok farklı model karşımıza çıkıyor. Ancak bir çoğu aynı model ve tarzlarda. Sizlerin ufkunu genişletmek ve fikir edinmeniz için çok beğendiğimiz birbirinden güzel stor perde modellerini bir araya getirdik.

Modelleri inceleyerek kendi evinizde nasıl bir stor perde modelini aradığınızı karşılaştırabilirsiniz. Farklı tarzları incelemek sizin dekoratif bakış açınızı geliştirecektir.

Stor Perde Örnekleri

Sade ve Doğal Bir Görünüm

Stor perdeler sade ve doğal bir görünüm elde etmeniz için iyi bir seçenektir. Daha dekoratif görüntü elde etmek için fon perde modelleri ile birlikte kullanılabilir.

Stor Perde Modelleri 2020

Renkli yada Çizgili

Farklı renk imkanları ve çizgili desenleri ile pencerenize hareket getirebilirsiniz. Renkli ve çizgili desenleri ile akdeniz kültürüne oldukça yakında dekoratif bir görüntüyü size sağlayacaktır. Bu tarz stor perdeleri, iskandinav dekorasyon tarzı ile de beraber kolayca kullanabilirsiniz.

Stor Perde Dekorasyonu Fikirleri

Klasik Renk Tonları

Klasik pastel ve vintage duvar kağıdını andıran stor perde modelleri de bulmanız pek hale mümkün. Özellikle butik oteller ve klasik dekorasyon tarzında modern eşyaları kullanmayı sevenler için bu tarz perde modelleri iyi bir seçenek olarak karşılarına çıkıyor.

Stor Perde Modeli

Mobilya Renginiz ile Uyumlu

Stor perde size mobilya ve diğer dekoratif eşyalarınız ile uyumlu renk seçeneklerini sunmaktadır. Burada karar tamamen size kalmış durumdadır. Dekorasyonda bütünlük oldukça önemlidir. Perde ve kırlentlerin uyumlu olması hoş bir görüntü sağlar.

Stor Perde Fiyatları

Klasik ve Modern Tarz ile Uyumlu

Her ne kadar modern bir ürün gibi gözükse de klasik dekorasyon tarzı ile de oldukça uyumlu modelleri mevcuttur. Size teknolojinin nimetlendirinden faydalandırdığı gibi tarzınızdan da ödün vermemenizi sağlar.

Stor Perde Resimleri

Ofis Dekorasyonu İçin Stor Perde

Stor perdeleri, bir psikiyatrist odasında yada minimal çalışmaları ile ünlü bir mimar odasında da görebilirsiniz. Farklı tarzlardaki ofislerin pencerelerinde kullanılabilir. Geniş renk ve model seçeneği ile stor perdeler ofislerde sıkça gördüğümüz trend perde modelidir.

Stor Perde Fikirleri

Tarzınızı Belirleyin

Desen ve renk genişliği size farklı tarzların kapısını aralamaktadır. Bu nedenle stor perde tercihinde bulunurken öncelikle tarzınızı belirlemeniz gerekmektedir. Renginizi belirlerken perde modelini uygulayacağınız mekana uygun olmasına özen göstermeyi unutmayın.

Stor Perde Modelleri

Stor Perde Desenleri

Ülkemizde genellikle düze modeller tercih edilse de stor perdeler oldukça fazla desen seçeneğine sahiptir. Buda size kendinizi ve dekorasyon zevkinizi daha iyi yansıtmanıza imkan sağlamaktadır.

Stor Perde Dekorasyonu

Pastel Tonlar ile Birlik Olun

Eğer minimal dekorasyon tarzına sahipseniz stor perdeler hem size kolaylık kazandıracak. Hemde pastel renk seçenekleri ile minimal görüntüyü daha iyi yansıtmanıza imkan sağlayacaktır.

Perde Modelleri Stor perde

Kendi Ambiansınızı Yaratın

Farklı renk seçenekleri ile kendi odanızın atmosferini yaratmak tamamen sizin elinizde. Burada önemli olan ise duvar renginiz ve mobilya renkleriniz ile uyumlu stor perde renklerini tercih etmeniz olacaktır.

Stor Perde Dekorasyonu

Uyumlu Bir Dekorasyon ile Tarzınızı Yansıtın

Diğer dekoratif eşyalar ile birlikte uyum içerisinde yaratacağınız görüntü sizin nasıl bir dekorasyon zevkinizin olduğunu misafirlerinize göstermeniz için iyi bir fırsat.Bu fırsatı kaçırmayın ve perde modeliniz ile eşyalarınızın uyum içerisinde olmasına özen gösterin.

Stor Perde Dekorasyonu
Stor Perde Fiyatları 2020
2020 Stor Perde Modelleri

You may also like...