Farklı Tarzlarda +50 Salon Aynası Modeli

Salon ayna modelleri, farklı materyaller ve şekillerde olabiliyor. Nitekim tercih edeceğiniz salon dekorasyonu tarzına göre istediğiniz modeli seçebilirsiniz. Çoğu zaman tercih edilen materyal aynanın tarzını oluşturmaktadır. Burada materyal olarak bahsettiğimiz aslında aynanın kendisi değildir. Aynanın duvarınızda sabit bir şekilde durmasını sağlayan çerçevesidir. Örneğin ahşap kullanılarak üretilen bir salon aynası modeli kendine has ayrı bir tarza sahiptir.

Dekoratif Ahsap Salon Aynası

Salon Ayna Modelleri

Sizler için beğendiğimiz tarzlarda farklı görünümlere sahip salon aynası modellerini bir araya getirdik. Ayna bir aksesuar olmanın yanı sıra günlük hayatımızda sıkça kullandığımız bir üründür. Bu nedenle dekoratif görünümüyle beraber kullanışlı olmasına da önem göstermeniz gerekmektedir.

Hepsinden ziyade tercih edeceğiniz ayna modelinin duvarınızda sabit bir şekilde durmasını sağlayan güçlü bir çerçevesinin olmasına dikkat ediniz. Deprem gibi doğal afetler sırasında aynanızın yerinden düşüp size zarar vermemesi için mümkün olduğunca en iyi sabitleme işlemlerini yapmanızı tavsiye ederiz.

Salon için tercih edeceğiniz ayna modelini seçmeden önce mutlaka diğer ürünlerinizin seçimini yapmış olmaya özen gösterin. Tercih edeceğiniz aynanın diğer ürünler ile uyumlu olması son derece önemlidir. Farklı tarzlara göre tercih edilebilecek harika ayna modelleri mevcut. Sizler için tarzlara göre ayırdığımız modelleri gelin beraber inceleyelim.

Tasarim Salon Aynası

Yenilikçiler İçin Modern Tarza Sahip Salon Aynaları

Modern dekorasyona sahip olan salonlar için mutlaka aynı tarzda ayna tercih etmek gerekmektedir. Günümüzde farklı materyaller kullanılarak kolayca farklı şekillerde modern görünüme sahip aynalar yapılabilmektedir. Son yılların trend modelleri arasında arı peteklerinden esinlenen altıgen salon aynaları yer almaktadır. Bununla birlikte farklı geometrik yapılarda aynı boylara sahip yada farklı ebatlardaki ayna modelleri ile de salon duvarlarında modern ve şık bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Salon Duvar Aynası
Salon Duvar Aynası Modelleri
Modern Salon Aynası
Modern Salon Ayna Modeli

Vazgeçilmeyen Klasik Modeller ile Evinize Nostalji Katın

Günümüzde ne kadar modern ve minimal görünümler revaçta olsa da bazı tasarımlar hiç bir zaman eskimez. Nitekim zaman zaman tekrar trend olmaya devam ederler. Geçmişten günümüze kadar gelen bu salon ayna modelleri şimdilerde vintage görünümleri ile salon dekorasyonunda önemli bir yere sahipler. Eğer klasik bir salon dekorasyonuna sahipseniz vintage salon ayna modellerini mutlaka göz atmalısınız.

Yuvarlak Salon Aynası Modeli

Göz Kamaştırıcı Neostill Tarzını Salon Duvarlarınızda Hissedin

Şüphesiz günümüzün salonlarında en çok tercih edilen ve kullanılan salon ayna modelidir. Neostill tarzı ülkemizde ve dünyada çok sevilen ayna modeline haline gelmiştir. Bu tarzdaki en önemli özelliklerden birisi çerçeve kullanılmadan farklı ebatlardaki aynaların parlak bir görünümde olmasıdır. Modern bir salon için akla gelen ilk tercihler arasında kendini göstermektedir. Platinum tarzları seviyorsanız eğer Neostill ayna modelleri sizin için en iyi tercihlerden birisi olacaktır.

Neostill Dekoratif Salon Aynası
Neostill Salon Aynası Modelleri

Salon İçin Farklı Tasarımlara Sahip Dekoratif Modeller

Günümüzde düz modeller artık çok demode kalıyor. Evimizde yenilikçi ve farklı çizgilere sahip tasarımları tercih etmeye dikkat ediyoruz. Bu nedenle farklı karakteristik özelliklere sahip olan dekoratif ürünleri tercih etmeye çalışıyoruz. Salon aynalarında bu durum daha yaratıcı bir hale geliyor. Genellikle salon aynalarında farklı ebatlardaki geometrik aynaların bir araya gelmesi ile oluşturulan hareketli modeller çok beğeniliyor.

Farkli Tasarim Salon Aynası
Dekoratif Salon Aynası

Dikdörtgen Salon Ayna Modelleri

Kısacası o bir klasik. Eski zamanların vazgeçilmeyen yemek masası yanındaki tüm aileyi gösteren dikdörtgen duvar aynası. Eğer country tarzına benimsediğiniz bir salona sahipseniz tercih edebileceğiniz klasik salon aynası modelleri arasında. Bunun yanı sıra modern çerçevelere sahip olan harika modelleri de bulabilirsiniz.

Dikdortgen Salon Aynası
Dikdortgen Salon Ayna Modeli

Salon Boy Aynası

Salon boy aynaları geçmişte sıkça kullanılırdı. Ancak günümüzde çok fazla tercih edilen bir ayna türü değil. Genellikle vintage yada retro tarzında dekore edilmiş salonlarda tercih ediliyor. Ancak bu ayna türünün kişinin zevkine bağlı olarak tercih edilmesi oldukça önemli. Bu nedenle genellikle yalnız yaşayanların tercih edebileceği bir ayna modeli. Geniş ailelerde salon boy aynalarını herkes sevmeyebilir.

Dekoratif Salon Boy Aynası

Yuvarlak Salon Ayna Modelleri

Salon duvarlarında hem dekoratif hem de işlevsel olarak tercih edilen en iyi tercihler arasındadır. Yuvarlak aynalar geçmişten günümüze kadar salon dekorasyonunda sıkça tercih edilmektedir. Hemen hemen her tarzda yuvarlak ayna modeli bulma imkanınız var. Farklı çerçeve tasarımları ile salonunuzdaki diğer aksesuarlarınız ile yuvarlak ayna modellerini birlikte kullanabileceğinizi unutmayın.

Dekoratif Salon Aynaları
Yuvarlak Salon Aynası
Dekoratif Salon Ayna

Dekoratif Görünümleri ile Salonunuza Değer Katacak Aynalar

Salon duvarlarınızda kullanabileceğiniz birbirinden harika ayna modellerini sizler için bir araya getirdik. Farklı tasarımlardaki aynaları inceleyerek size en uyun tarzı seçebilirsiniz. Salonunuzda tercih edeceğiniz ayna modelini seçmekte kararsız kalıyorsanız bizimle iletişime geçin. Salonunuza en uyun ayna modelini beraber seçelim.

Avangard Salon Aynası
Salon Icin Dekoratif Ayna Modelleri
Salon Icin Ayna Modelleri
Salon Dekoratif Ayna
Salon Ayna Dekorasyon
Retro Salon Aynası
Oturma Odasi Ayna
Lux Salon Ayna Modelleri
Klasik Salon Aynası
Ahsap Salon Ayna Modelleri

You may also like...