70+ Ahşap Banyo Fayansı Modeli Banyosunda Ahşap Görünüm İsteyenler İçin

Ahşap banyo fayansı, banyo dekorasyonunda ahşap görünüm yakalamak için tercih edebileceğiniz en iyi çözümdür. Banyolarda parke ve türevi ürünlerin kullanılmaması nedeni ile ahşap görünümü yakalamak için tercih edebileceğiniz ürünler oldukça sınırlıdır.

Ahşap görünümlü banyo seramik modelleri oldukça geniş renk ve model seçeneğine sahiptir. Banyo fayansları yıllarca banyo duvar ve yer döşemesinde kullanılmaktaydı. Seramik markalarının son yıllarda yaptığı atılımlar ile farklı görünümleri banyo fayansları kullanarak elde etmek mümkün hale geldi.

Ahşap banyo görüntüsün yanı sıra mermer görünümlü banyolar içinde tercih edebileceğiniz banyo fayans modelleri mevcuttur. Seramik hakkında daha fazla bilgi edinmek için https://deccors.com/seramik adresini ziyaret edebilirisiniz.

Banyo Fayansı Ahşap

Ahşap Banyo Dekorasyonu

Banyonuzda yer ve duvarlarında ahşap görünümü yakaladıktan sonra banyonuzu daha ferah göstermek için ahşap renleriyle uyumlu banyo aksesuarları kullanmanız daha ferah bir banyo dekorasyonu yaratmanızı sağlar.

Ahşap görünüm baskın bir karaktere sahiptir. Özellikle koyu renkli ahşap fayanslar banyonuzu kasvetli bir hale getirebilir. Bu nedenle banyonuzdaki diğer aksesuarların koyu renkler yerine beyaz tonlardaki renklere sahip olmasına dikkat etmelisiniz.

Eğer banyonuzda daha ferah bir görünüm yaratmak istiyorsanız beyaz ve gri renklerde banyo ahşap banyo fayanslarda mevcut. Özellikle eskitme görünümlü seramikler ile daha ferah bir banyo dekorasyonu sağlayabilirsiniz.

Banyo Ahşap Yer Seramiği
Banyo Ahşap Seramik Modelleri

Duvar ve Yer İçin Farklı Banyo Fayansı Modeli Kullanın

Banyonuzun her yerini aynı tarzda banyo fayansı modeli ile uygulamak zorunda değilsiniz. Banyonuzun yer döşemesi için farklı, banyonuzun duvarı için farklı bir seramik modelini tercih edebilirsiniz.

Bir çok markanın kendine ait seramik koleksiyonlarda bu tarz seçenekler mevcut. Bordür ve dekor seramikleri kullanarak banyonuzun görüntüsünde hareketlilik kazandırabilir ve sıradan bir görünümün dışına çıkabilirsiniz.

Banyo Ahşap Seramik
Banyo Ahşap Fayans Modelleri
Banyo Ahşap Fayans Modeli

Banyo Lavabo Arkası Ahşap Seramik

Banyonuzda ahşap görüntü istiyorsanız ancak belirli bir alanda olmasını düşünüyor ve neresinin olacağının kararını veremiyorsanız size bir tavsiyemiz var. Banyonuzdaki lavabonun arkasına ahşap duvar seramik modellerinden uygulama yapabilirisiniz. Özellikle beyaz renkli ahşap banyo dolabı modelleri ile çok iyi bir görünüm elde edebilirsiniz.

Banyo Ahşap Fayans
Banyo Ahşap Duvar Seramiği
Banyo Ahşap Duvar Fayansı
Ahşap Yer Seramik Modeli
Ahşap Yer Seramikleri
Ahşap Yer Fayans Modelleri

Ahşap Banyo Fayansı ile Mermer Görünümlü Seramiklerin Uyumu

Ahşap ve mermer görüntüsü iyi kullanıldığında harika avangard banyo dekorasyonu elde etmeniz mümkün. Özellikle mermer ile ahşap görüntü arasında dekor seramiği yada bordür seramiği ile güzel bir çizgi yaratırsanız banyonuzda güzel bir hareketlilik yaratırsınız.

Ahşap ve mermer görünüme sahip banyoların vazgeçilmez banyo aksesuarları ise gold ve pirinç rengine sahip banyo bataryaları ve banyo aynalarıdır. Banyo dekorasyonunda sıkça tercih edilen mimari ürünlerdendir.

Ahşap Yer Fayans Modeli

Ahşap Banyo Fayansı Modeli

Bir çok seramik markasının ahşap görünüme sahip fayans modelleri mevcut. Özellikle ege seramik ve kütahya seramik markalarının ahşap görünümlü seramik koleksiyonlarında oldukça fazla model bulunuyor.

Sizler için beğendiğimiz ahşap banyo dekorasyonu örneklerini bir araya getirdik. Ne kadar çok döşenmiş banyo örneklerini incelerseniz istediğiniz görüntüyü elde etmeniz için nasıl bir yol izleyeceğinize o kadar kolay karar verirsiniz.

Ege Seramik ahşap görünümlü modelleri için aşağıdaki linke tıklayarak inceleyebilirsiniz.

https://www.egeseramik.com/arama?search=&icmekan=&dismekan=&ticari=&konseptler=ahsap&renk=&ebatlar=&urungruplari=

Kütahya seramiğin ahşap görünüme sahip seramik modelleri için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

https://ngkutahyaseramik.com.tr/urunler?doku=ahsap

Ahşap Seramik Modelleri
Ahşap Seramik Modeli
Ahşap Görünümlü Seramik Banyo
Ahşap Görünümlü Seramik
Ahşap Görünümlü Banyo Fayans Modelleri
Ahşap Görünümlü Banyo Fayans Modeli
Ahşap Görünümlü Banyo Fayans
Ahşap Fayans Modeli
Ahşap Duvar Seramiği
Ahşap Banyo Seramik Modelleri
Ahşap Banyo Fayans Modelleri
Ahşap Banyo Fayans Modeli
Ahşap Banyo Fayansı

You may also like...