Avangard ve Amerikan Tarzına Sahip Gold ve Mavi Renklerin Hakim Olduğu Banyo Dekorasyonu

Mavi banyo dekorasyonu için en iyi sonucu avangard tarzı ile alabilirsiniz. Avangard tarzı bildiğiniz üzere çok klasik modelleri içerisinde barındıran ihtişamlı ve gösterişli ürünlerin kullanıldığı dekorasyon tarzıdır. Ancak bu tarz son zamanlarda Amerikan Country tarzı ile birlikte harmanlanarak tercih edilmeye başlamaktadır. Zira ilk duyduğunuzda çok mantıklı gelmemektedir ancak ortaya çıkan görüntü oldukça tatmin edicidir. Zira daha çok Çarlık Rusya havasıda yaratan bu tarz ihtişamı ve gösterişi daha modern bir hava yaşamak isteyenlerin için harika bir seçenektir.

Mavi ve Altın sarısı rengi birbiriyle harika bir uyum içerisindedir. Özellikle avangard dekroasyonun vazgeçilmezleri arasında kendisini göstermektedir. İsterseniz bu uyumu size liste halinde örneklendirelim.

  • Mavi duvar kağıdı ile altın sarısı abajurların kullanılması.
  • Pantone mavi banyo dolabı modelleri ile birlikte altın sarısı kulpların tercih edikmesi.
  • Banyo duvarında mavi rengin hakim olduğu cam mozaik ile birlikte altın sarısı aynanın kullanılması.
  • Mavi perde ile birlikte altın sarısı renge sahip banyo eşyalarının tercih edilmesi
2022 Banyo Modelleri

Mavi Banyo Dekorasyonu Modelleri

Sizler için mavi rengin yoğunlukta olduğu banyo dekorasyon modelleri bir araya getirdik. Mavi ile gold renginin banyolarda nasıl uyumlu bir şekilde kullanıldığını görebilirsiniz. Zira ne kadar çok döşenmiş banyo resmi incelerseniz, hayalizdeki banyo modeline o kadar daha yakın olursunuz. Mavi ile altın sarının birlikte uyum içerisinde olması için mutlaka beyaz dengesine dikkat edilmelidir. Eğer bu iki rengi duvarlarda kullanacaksanız, banyonuzun zemininde mermer görünümlü fayans modeli tercihinde bulunabilirsiniz.

Banyo Dekorasyonu Banyo Dolapları

Klasik Ama Modern Bir Görünüm Yaratın

Günümüz dekorasyon anlayışında bir tarza bağlanıp tamamen o tarza uygun olarak dekore etmek çok sıkıcı bir durum haline geldi. Bunun nedeni belirli bir dönemi yada etnik kökenin zevklerini taşıyan dekorasyon tarzları bir zaman sonra anlamını yetirmekte. Ayrıca içerisinde farklı dinamikleri barındırmadığı için kişiyede zaman içerisinde sıkıcı gelmektedir. Bu nedenle farklı dekorasyon zevklerinin bir araya getirilmesi ile oluşturulan ve birbiriyle ahenk içerisinde olan dekorasyonlar daha. kullanışlı olmaktadır.

Her tarzın size çekici gelen bir ögesi olabilir. Her tarzı birbiriyle kullanmak zorunda değilsiniz ancak birbiriyle uyumlu olan tarzlar vardır. Örnek vermek gerekirse İskandinav ve Minimal tarzı örnek verebilirdik. Ancak burada anlatmak istediğimiz bu değil. Çünkü bu iki tarz neredeyse birbirinin aynısı gibidir. İskandinav tarzı ile Modern dekorasyon tarzı daha uyumlu bir örnek olacaktır. İskandinav tarzı sade ve gösterişten uzak ögeleri barındırır. Modern tarz ise daha kullanışlı ve ergonomik ürünlerin tercih edilmesi ile ortaya çıkarılır. Bu iki tarzın birbiriyle kullanılmasıyla ortaya dinamik bir görünüm çıkarılabilir. Burada bahsettiğimiz konuda klasik bir banyo görünümü yaratın ancak aşırıya kaçarak demode olmayın. Banyonuzda çok abes bir görüntü oluşturmayacak şekilde modern ürünleride kullanmayı unutmayın.

Banyo Dekorasyonu 2022
Banyo Dekorasyonu 2021
Banyo Ayna Modelleri
Mavi Sari Banyo Modelleri
Mavi Renk Banyo Modelleri
Mavi Banyo Dolabi Modelleri
Mavi Banyo Dolabi Modeli
Mavi Banyo Dolabi
Marina Banyo Modelleri
Lüx Gold Banyo Dekorasyonu
Lüx Banyo Dekorasyonu
Banyo Tasarımları 2022
Banyo Modelleri 2021
Banyo Dekoru 2021
Banyo Dekorasyonu Mavi

You may also like...