Evinizi Sıcak Tutacak 32 Adet Duvardan DuvaraHalı Modeli

Duvardan duvara halı, zamanının trendleri arasında olmasa da yaygın olarak evlerde ve ofislerde tercih edilmektedir. Zeminin tümünü kaplaması ile rahat bir yürüyüş ortam sağlaması nedeni ile tercih edilir.

Duvardan Duvara Halı

Sıcak Bir Zemin İçin Duvardan Duvar Halı Kullanın

Duvardan duvar halı, zemini sıcak tutmasının yanında evinde ısınmasına katkı sağlamaktadır. Çıplak ayakla evde gezinmeyi daha konforlu bir hale getirmektedir.

En iyi zemin kaplama ürünü olan parke bile kış aylarında eğer alttan ısıtma sistemi ile birlikte kullanılmadıysa soğuk bir zemin olacaktır. Eğer küçük çoçuklarınız var ve etkilenmesini istemiyorsanız duvardan duvar halı kullanımı iyi bir tercihtir.

Salon İçin Duvardan Duvara Halı

Duvardan Duvar Halının Antibakteriyel Olmasına Dikkat Edin !

Halı modeli seçerken antibakteriyel olmasına dikkat edin. Çocuklarınızın sıcak bir zemine basmasını isterken onların solunum yolu hastası olmasına neden olacak kalitesiz duvardan duvara halı tercihinde bulunmayın.

Seçtiğiniz markanın kolay temizlenebilen ve alerjik etkisi olmamasına dikkat edin. Süpürge ile temizliğini yapmak zorunda kalacağınız halının daha öncesinden mümkünse elektrikli süpürge ile test etmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

Salon Duvardan Duvara Halı Modeli

Duvardan Duvara Halı Nerelerde Kullanılır ?

Ev ve ticari mekanlarda kullanımı oldukça yaygın. Geçmiş dönemlerde oldukça trend bir halı modeliydi. Bu nedenle çoğu evde halen duvardan duvara halı kullanımı mevcuttur.

  • Cami Halısı, duvardan duvara halı modelidir. Camilerde ve kuran kursları gibi ibadet alanlarında sık tercih edilir.
  • Kreş ve öğrenci yurtlarında kullanımı oldukça yaygındır. Sebebi ise zeminin daha sıcak olması ve çoçukların soğuktan etkilenmemesi içindir. Yüzey olarak oldukça geniş olan bu mekanların ısıyı tutması ve konforlu olması gerekmektedir.
  • Ticari mekan ve ofis gibi alanlarda halen duvardan duvar halı kullanımı yaygındır. Karo halılar ile ticari mekanların zeminlerinde sık tercih edilen halı modelleridir.

Duvardan Duvara Halı Fiyatları

Fiyatlar genellikle ürünün markasına ve menşeine göre farklılık göstermektedir. İthal ürünler daha yüksek fiyatlarda iken yerli ürünlerden daha uygun fiyatlardadır. Fiyat farkı kaliteden dolayı değildir. Ürünün gümrük vergisi ve logistik masraflarından dolayıdır.

Yerli ürünler daha çok tercih edilmektedir. Bu sektörde yerli halı markalarımız gerçekten kendini kanıtlamış ve ürünlerini iyi geliştirmişlerdir. Bunun en büyük etkenlerinden birisi Cami halısı olarak birincil tercih olarak kullanmamızdandır.

Net bir fiyat almak için mutlaka halının modelini ve ne kadar alana ihtiyacınızın olduğunu net bir şekilde belirtmeniz gerekmektedir. Çoğu firma fire verilen kısımlarıda fiyatın içine dahil etmektedir.

Salon Duvardan Duvara Halı

Duvardan Duvara Döşeme Halı Modelleri

Sizler için en beğendiğimiz halı modellerini bir araya getirdik. Artık bu ürünleride online alışveriş sitelerinden de sağlayabiliyorsunuz. Mümkün olduğunca satın alabileceğiniz halı modellerinden örnekler ile size fikir vermeye çalıştık.

İnternet üzerinden halı satın alırken, ücretsiz numune desteği olan firmaları tercih etmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Halıdan küçük bir parçada olsa görmeniz satın aldıktan sonra istenmeyen sürprizler ile karşılaşmanızı engelleyecektir.

Oturma Odası Duvardan Duvara Halı
Duvardan Duvara Halı Renkleri 2020
Duvardan Duvara Halı Renkleri
Duvardan Duvara Halı Modelleri 2020
Duvardan Duvara Halı Modelleri
Duvardan Duvara Halı Modeli Salon
Duvardan Duvara Halı Modeli

You may also like...