Beton Görünümlü Parke ile Minimal Zemin Dekorasyonu

Beton görünümlü parke, diğer parke modellerinden farklı bir teknik özelliğe sahip değildir. Diğer parke modelleri ile aynı üretim standartlarına sahiptir. Sadece parkenin görünümü kazandıran papel kısmında beton görünümünü sağlayan film kullanılarak parke ile beton görünümün kazandırılması için üretilen parke modelidir. Yer döşemesi ürünlerinde bu görüntüyü sağlayabileceğiniz ürün sayısı sınırlıdır. Hem beton görünümü sağlayıp hemde aktif olarak kullandığınız ve sıcak tutmakta zorlanmayacağınız bir zemin tercih etme durumunuz olduğunda en iyi seçenek laminat parke olarak karşınıza gelecektir.

Beton Parke Modelleri 2020

Normal şap beton ile zeminde duramazsınız her ne kadar minimal bir dekorasyon elde etmek istenizde bu hem sağlık için hemde prestij olarak kötü bir durumdur. Epoksi yada seramik yer döşemesi gibi ürünler ile beton görünümlü zemin elde etmek istediğinizde ısıtma sorunu ile karşılaşacaksınızdır. Burada sizin için en iyi seçenek parke olacaktır. Beton görünümlü parke modellerinin uygulaması kolaydır. Ayrıca altan ısıtma ile uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

Beton Parke Modeli 2020

Beton görünümlü parke, ev kullanımı için çok önerilen bir parke modeli değildir. Normal parke modelleri ile arasında herhangi bir fark yoktur. Sadece papel kısmındaki görünümü beton deseni verildiği için beton görünümlü parke olarak isimlendirilmektedir. Farklı markaların beton görüntüsüne sahip parke modelleri mevcuttur.

Beton Parke Modeli

Özellikle ofislerde ya modern ve minimal dekorasyona sahip olması istenen ticari mekanların zeminlerinde tercih edilebilir. Ofislerin ortak kullanım alanlarında yada amerikan mutfak zeminlerinde beton görünümü ile yaratıcı bir zemin görünümü elde edebilirsiniz.

Beton Görünümlü Parke Modelleri

Farklı markalarının beton görünümünde laminat parke modelleri mevcut. Bugün sizler için eviniz yada ticari mekanızın zemininde hangi markaların beton görünümlü parke modelleri olduğunu ve ortalama beton görünümlü parke fiyatları ile beraber ürünleri nerelerden temin edebileceğiniz hakkında inceleme yazısı hazırladık. Sorularınızı bize iletişim kanallarımızdan yada aşağıdaki yorum kısmından iletebilirsiniz.

Beton Görünümlü Parke Modelleri
Beton Görünümlü Parke Modeli 2020
Beton Görünümlü Parke Modeli
Beton Görünümlü Parke

You may also like...