Salon Dekorasyonunuza Fark Katacak 40 Adet Ferfoje Avize Modeli

Ferforje avize modelleri, farklı dekorasyon tarzları ile birlikte kullanabilen avize modelleridir. Genellikle otantik ve klasik dekorasyon tarzında kullanımı tercih edilmektedir. Ferforje görünümü daha çok eski orta çağ dönemlerini anımsatmaktadır. Bu neden uygulandığında farklı bir atmosfer yaratmaktadır. Ferforje avize modeli tercih edeceğiniz odanının yada mekanın bu tarzı kaldırabilecek dekoratif ürünler barındırması gerekmektedir. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlar ile karşılaşılabilir.

Otantik Ferforje Avize Dekorasyonu

Hangi Dekorasyon Tarzında Tercih Edilmelidir

Modern koltuk modeline sahip olan bir salonda, ferforje avize modeli tercih edilmemelidir. Ferforje avizeler genellikle klasik dekorasyon tarzı ve otantik bir ambians yaratılmak istenen ticari mekanlarda tercih edilmektedir. Restaurant, cafe yada bar gibi ticari mekanlarda istenilen atmosferi yaratmak için tercih edilir.

Salon Avize Dekorasyonu Ferforje

Ferforje Avize Modelleri Dayanıklıdır

Ferforje bildiğiniz üzere demirin şekillendirilmesi ile elde edilen bir ürünüdür. Bu nedenle oldukça dayanıklı ürünlerdir. Ömürlük olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Uzun yıllar kullanabilirsiniz. Sadece kullanılan ampulün ömrünün sınırlı olduğunu söylemek gerekiyor.

Ferforje Salon Avize Modeli 2020

Farklı Ürünler ile Birbirini Tamamlarlar

Kendine ait bir tarzı vardır. Farklı ürünler ile birbirini kolayca tamamlar ve harika kombinler elde etmenize olanak sağlar. Örneğin ahşap mobilyalar ile mükemmel bir uyum içindedir. Mobilya seçiminde ahşap görünümüz var ise ferforje avize modelleri tercih edebilirsiniz.

Zeminlerde ise taş görünümü ile mükemmel bir ikili oluştururlar. Özellikle eski zamanlarda sıkça kullanılan traverten zeminler, ferforje avize ile iyi birer ikili olacaktır. Zeminde eğer traverten zemin kaplama gibi doğal taş yer döşemesi düşünüyorsanız mutlaka ferforje avize tercihini düşünmelisiniz.

Ferforje Salon Avize

Ferforje Avizeler Mimari Bir Üründür

Diğer avize modelleri arasında farklı bir tarza sahip bir ürünüdür. Günlük hayatta sıkça rastlayabileceğimiz bir avize modeli değildir. Daha çok mimari projelerde ve ticari mekanlarda karşımıza çıkacak bir avize modelidir. Genellikle mimar tavsiyesi ile mekanın atmosferine uygun önerilen ürünler arasında yer almaktadır.

Ferforje Avize Örnekleri

Satın Alabileceğiniz Bir Kaç Ferforje Avize Modeli

Farklı sitelerden internetten üzerinden satın alabileceğiniz modelleri bir araya getirmeye çalıştık. Zaman içerisinde farklı ürünleri ekleyeceğiz.

https://www.hepsiburada.com/modelight-alena-6li-avize-siyah-p-HBV00000QW73C?magaza=MODEL%C4%B0GHT
https://www.hepsiburada.com/venon-aydinlatma-alize-4-lu-siyah-p-HBV00000PL34T?magaza=VENON%20AYDINLATMA%20G%C3%9CVEN%20AV%C4%B0ZE
https://www.trendyol.com/venon/calista-5-li-kasa-siyah-avize-p-5820531
https://www.dekorstilim.com/urun/esma-5-li-siyah-avize-siyah

İlham Almanız İçin En Güzel Ferforje Avize Modelleri

Evinizde yada ticar mekanınızda ferforje modellerin nasıl bir görüntüye sahip olacağını görmeniz için farklı modellerdeki avize modellerini bir araya getirdik. Bu avize modellerini internet üzerinden bulamasanız dahi bir ferfoje ustasına kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Ferforje ustaları bu tarz projeleri çok sever ve yapmaktan keyif duyarlar. Eğer bu tarz bir projeniz var ise olmaz diyerek fikri kenara atmak yerine mutlaka bir ferforje ustası ile görüşmenizi öneririz.

Ferforje Avize Modelleri
Ferforje Avize Dekorasyonu
Ferforje Avize Modeli
Avize Dekorasyonu Salon
Çok Güzel Ferforje Avize Dekorasyonu
Avize Dekorasyonu Ferforje Salon
Ferforje Salon Avize Dekorasyonu

You may also like...