Otantik Dekorasyon Tarzı İçin 30 Adet Halatlı Avize Modeli

Halatlı Avize Modelleri, son yılların trend avize modelleri arasında kendini gösteriyor. Günümüzde trend daha çok otantik ve etnik ürünleri tercih etmek gibi görünüyor. İnsanların moda da ve dekorasyonda geçmişe dönme arzusu oldukça yüksek. Halatlı avizeler farklı görünümü dekoratif tarzı ile uygulandığı mekana değer katmaktadır.

Salon İçin Halatlı Avize Modelleri

Halatlı Avize Dekorasyonu

Özellikle konsept bir dekorasyon tarzını uygulayacaksanız halatlı avizeler sizin imdadınıza yetişiyor. Vintage yada otantik dekorasyon tarzları ile beraber oldukça güzel bir uyum içinde kullanılabiliyor. Ev ve ticari mekanlarda rahatllıkla kullanılabilir. Ancak uygun dekorasyon tarzı ile beraber kombin yapılması gerekmektedir.

Halatlı avizeler özellikle restaurant,bar ve cafe gibi ticari mekanların dekorasyonu ile çok uyumlu bir şekilde kullanılan avize modellerinden birisidir. Uygulandığı mekana değer katan ve farklı bir atmosfer sağlayan halatlı avize modelleri, müşterilerin dikkatini çekmektedir.

Salon Dekroasyonu Avize Modelleri

Halatlı Avize Modelleri

Son yılların trendleri arasında yer alan halatlı avize modelleri, farklı aydınlatma modeli arayanlar için alternatif avize modeli olarak karşılarına çıkıyor. Halatlı avizeler, aydınlatma mağazalarında ve internet sitelerinde oldukça fazla talep edildiği görülmektedir.

Sizler için en beğendiğimiz halatlı avize modellerini bir araya getirdik. Sizde evinizde yada iş yerinizde bu tarzda avize modeli satın almayı düşünüyorsanız aşağıdaki örnekleri inceleyerek ilham alabilir ve fikir edinebilirsiniz.

Otantik Avize Modelleri

Şapkalı ve Halatlı Avizeler

Şapkalı avizeler günümüzde daha çok salon ve oturması gibi odalarda tercih edilmekte. Şapkalı avize modelleri daha göze dolgun gelen bir dekoratif görüntüye sahip bu nedenle daha çok geniş alana sahip olan oda ve mekanlarda tercih ediliyor. Örneğin bir otantik ahşap yada taş duvarları olan bir balık restaurant hayal edelim. Aydınlatması için avize modeli tercih edilecek. Burada halatlı ve şapkalı avize çok iyi birer tercih olarak karşımıza çıkmaktadır. Halat gemicilikte önemli bir yere sahiptir. Bunun yanı sıra şapkalı avizeler geniş alanlarda tavanı çok iyi bir şekilde dolduracak ve boşluk hissini ortadan kaldığı gibi dekorasyona bütünlük sağlayacaktır.

Otantik Avize Dekorasyonu
Halatlı Avize Modelleri 2020
Halatlı Avize Modelleri
Halatlı Avize Dekorasyonu 2020

Ferfoje ile Halatlı Avize

Ferforje avize modelleri de bildiğiniz gibi otantik dekorasyon tazı ile beraber sıkça tercih edilen avize modellerinden. Ferforje avizeler ile birlikte halatlarında kullanılması mükemmel bir kombin oluşturmasını sağlıyor. İki üründe geçmiş zamanları çağrıştıran ürünler.

Halat Avize Dekorasyonu
Halatlı Avize Dekorasyonu
Avize Modelleri Salon İçin

Halatlı Avize İle Birlikte Dimmerli Ampuller

Dimmerli ampuller aydınlatma sektöründe olukça fazla kullanılmaya başlandığı görmekteyiz. Bunun nedeni çok hoş ve sıcak bir görünüm kazandırması insanların hoşuna gidiyor. Ortama yumuşak bir hava katıyor. Çok keskin ışık yansıtmaması tatlı ve hoş bir aydınlatma sağlaması ile cafe ve restaurant gibi mekanlarda dekoratif görüntüsü ile sık tercih edilmesine neden oluyor. Bunun yanı sıra hatlar ile birlikte kullanılması dekoratif görüntüsünü daha artırıyor ve konsept bir ürün haline gelmesini sağlıyor.

Avize Modelleri Halatlı
Halatlı Avize Modelleri 2020

You may also like...