En Çok Aranan 50 Adet Osmanlı Avize Modeli

Osmanlı Avize Modeller, en çok aranan avize modelleri arasında yer alıyor. Son zamanlarda sıkça gördüğümüz osmanlı dizilerinin de bu konuda büyük etkisi olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle merak uyandıran kültürümüzün parçası olan avize modellerini sizler için bir araya getirdik.

Osmanlı Avizeleri, aslında kandil avizelerine çok benzemektedir. Biraz Arap kültürünü andırmakla beraber Türk kültürünün etkileri çok iyi bir şekilde taşımaktadır. Gerek motifleri, gerekse işlemeleri ile avangard bir tasarıma sahiptir.

Osmanlı Kandil Avize Modelleri

Dekorasyon Tarzları ile Uyumu

Oldukça gösterişli olması ve otantik bir tarza sahip olması nedeni ile Osmanlı avize modelleri genellikle avangard dekorasyonu tarzı ile beraber daha iyi kombin edilebilir görünüyor. Bunun yanı sıra otantik ve etnik bir dekorasyon tarzını yansıtacaksanız eğer Osmanlı avizelerini kullanabilirsiniz.

Osmanlı Kandil Avize Dekorasyonu Modeli

Minimal ve modern dekroasyon tarzı ile bütünleşmeyen avize modelleridir. Bu neden bu tarz dekorasyona sahipseniz osmanlı avizelerini tercih etmenizi önermiyoruz. İşlemeli görüntüsü ile uygulandığı alana farklı bir mistik enerji verir. Bu enerjiye uygun mobilya ve dekoratif eşya seçimi oldukça önemlidir. Dekorasyondaki bütünlüğü sağlayarak güzel bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Aynı zamanda teras ve balkon gibi alanlarda kullanılmaya gayet müsait modellerdir. Bahçe katına sahipseniz ve bahçe terasınız var ise aydınlatması için ister tavanda isterseniz duvarda bu tarz avize modelleri tercih edebilirsiniz. Duvara edilebilen versiyonları da vardır. İşlemeli yapısı sayesinde farklı bir ışık saçmaktadır. Göz yormayan ve üstündeki desenin gölgesini etrafa yansıtmaktadır.

AVize Dekorasyonu Modelleri 2020

Osmanlı Avize Modelleri

Sizler için en güzel Osmanlı Avize örneklerini bir araya getirdik. Birbirinden farklı modeller mevcut. Evinizin yada iş yerinizin için kullanabileceğiniz modeller inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz. Dekoratif görüntü olarak kandil avize modelleri ile birbirlerine çok benzemektedirler.

Bu tarz avize örneklerini satın almak yada özel yaptırmak istiyorsanız osmanliaydinlatma.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Kendileri sadece osmanlı tarzı avize modelleri üretmektedirler. Bu kültüre sahip çıkmada ve devamının getirilmesi için en güzel şekilde avize modellerini ürettiğini görüyoruz.

Başka osmanlı tarzı avize üreten firma ise ustunavize adresinden ulaşabilir ve ürettikleri avize modellerini inceleyebilirsiniz.

Osmanlı Kandil Avize Dekorasyonu
Kandil Avize Modelleri Osmanlı
Osmanlı Kandil Avize Dekorasyon Modelleri
Osmanlı Kandil Avize
Osmanlı Avize Modelleri 2020
Osmanlı Avize Modeli
Kandil Avize Dekorasyonu Osmanlı Modelleri
Kandil Avize Dekorasyonu Osmanlı
2020 Osmanlı Avize Modelleri
Kandil Avize Dekorasyonu Modelleri 2020

You may also like...