En Afilli Avizelerden Olan 50 Adet Şapkalı Avize Modeli

Şapkalı avize modelleri, salon dekorasyonunda en çok tercih edilen avize modelleri arasında kendini göstermektedir. Şapkayı andıran tasarımları nedeni ile şapkalı avize denilmektedir. Şapkalı avizeler klasik ve avangard dekorasyon tarzı ile uyumlu kombinler oluşturmanızı sağlar.

Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir ?

Sizler için bu avize modelini seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiği ve daha iyi sonuç almanız için mutlaka bilmeniz gereken önemli püf noktalarını bir araya getirdik.

  • Uygulanacağı mekanın geniş olmasına dikkat edin.
  • Şapkalı avizelerin diğer avizelere göre daha fazla enerji harcadığını unutmayın.
  • Daha çok klasik ve avangard dekorasyon tarzları ile uyumlu olduğunu hatırlayın.
  • Fiziksel olarak yer kapladığını ve diğer avizelere göre daha ağır olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle tavan daha dikkatli montajının yapılması gerektiğini deprem gibi doğal afetlerde zarar görmemek için gerekli önlemlerin alınmasını unutmayın.
  • Temizliğinin diğer avizelere göre daha zor olduğunu ve oldukça fazla detayın olduğunu unutmayın.
  • Şapkalarının zaman içerisinde zarar görmesinde tamir edebilmeniz için yedek ürünlerinin tedarik edildiğine dikkat edin.
  • Fiyatlarının diğer ürünlere göre pahalı olduğunu göz önünde tutun ve bütçenize göre uygun modelleri tercih etmeye özen gösterin.
2020 Şapkalı Avize Modelleri

Gösterişli Görünümü İle Misafirlerinizi Etkileyin

Şapkalı avizeler görünüm olarak oldukça etkileyici tasarımlara sahiptirler. Diğer avize modellerine göre daha gösterişli ve etkileyicidir. Bunun yanı sıra güçlü aydınlatma etkisine sahiptirler. Şapkalı avize modellerini tercih edeceğiniz mekanın büyük olmasına dikkat ediniz. Nitekim bir çok şapkalı avize modeli büyük ve yer kaplayan fiziksel özelliğe sahiptir. Bu nedenle tavana iyi bir şekilde sabitlenmesine dikkat etmenizi öneririz.

Şapkalı Salon Avize Modelleri 2020

Farklı Materyaller ile Şapkalı Avize Modelleri

Bir çok farklı materyal kullanarak üretimi yapılabilmektedir. Kullanılan materyal avizenin karakteristik özelliğini ortaya çıkarmakta oldukça etkilidir. Otantik bir dekorasyona sahip olan mekanda ferforje kullanılarak üretilen şapkalı avizeler daha kullanışlı olacağı gibi avangard bir dekorasyon tarzında bakır yada altın görünümü yansıtan bakır ve pirinç modeller daha çok tercih edilmektedir.

Şapkalı Salon Avize Modelleri

Tarzınızı Belirleyin ve Dekorasyondaki Bütünlüğü Sağlayın

Bir çok farklı tarz da bulabileceğiniz modeller mevcut. Modeli tercih etmeden önce mutlaka dekorasyon tarzınızı belirlemeniz gerekmektedir. Avize modelleri dekorasyon büyük bir öneme sahip olsa da tek başına istediğiniz sonuca ulaşmanıza yardımcı olmayacaktır. Avizeler, dekorasyon modellerindeki küçük ama önemli etkenler yaratmanıza imkan verirler.

Şapkalı Avize Modelleri
Şapkalı Avize Modelleri 2020

Şapkalı Avize Modelleri ile Salon Dekorasyonunda Fark Yaratın

Salon dekorasyonlarında şapkalı avizeler iyi bir tamamlayıcıdır. İlham alabileceğiniz en güzel avize modellerini bir araya getirdik. Ne kadar çok modeli incelerseniz ulaşmak istediğiniz dekorasyon tarzını daha iyi ortaya çıkarabilirsiniz. Daha farklı fikirler için aşağıdaki modelleri inceleyebilirsiniz. Seçtiğimiz bir çok model internet üzerinden satın alabilirsiniz. İlerleyen günler bu modelleri hangi internet sitelerinden satın alabileceğiniz hakkında paylaşımda bulanacağız.

Şapkalı Avize Modeli Salon İçin
Şapkalı Avize Modeli Salon
Şapkalı Avize Modeli Oturma Odası
Şapkalı Avize Modeli 2021
Salon Sapkalı Avize Modelleri
Salon İçin Şapkalı Avize Modeli
2021 Şapkalı Avize Modelleri

You may also like...