Son Zamanların Trend Ürünü 40 Ahşap Sehpa Modeli

Ahşap sehpa modelleri, son zamanlarda trend haline gelmiş sehpa modelleri arasında kendini gösteriyor. Farklı tarzlarda ahşap sehpa modelleri bulmak oldukça kolay. Önceleri sadece konsept ürün olarak bulunabilen ahşap ürünler şimdilerde ulaşılması daha kolay. Ahşap sehpalar farklı teknikler ve ağaç türleri kullanılarak üretilebiliyor. Her tarza uygun model bulmak mümkün. Özellikle instagram butikleri üzerinden çok güzel ahşap sehpa modelleri satın alabilirsiniz.

Ahşap Sehpa Modelleri
Ahşap Sehpa Modeli
Ahşap Kahvesi Sehpası
Farklı Tasarımlarda Ahşap Sehpa
Tekerlekli ve Tekerleksiz Ahşap Sehpa
Ahşap Sehpa Fikirleri
Dekoratif Ahşap Sehpa

Palet Ahşap Sehpa

Palet ile yapılan ürünler kendin yap ve geri dönüşüm ürünleri olarak öne çıkmaktadır. Palet ile bir çok ürünü yapabilirsiniz. Bunlardan birisidir. Palet ile yapılan sehpa modelleridir. Paletin yanı sıra eski ahşap meyve kasalarından da dekoratif sehpa modelleri yapabileceğinizi unutmayın. Burada dikkat etmeniz gereken çivileri çıkarmak ve paletleri tekrar boya ve astar ile koruyucu bir hale getirmek olacaktır.

Palet Ahşap Sehpa
Ahşap Kahve Sehpası
Ahşap Sehpa Modeli
Ahşap Sehpa Modelleri

Farklı Tasarımlara Sahip Kullanışlı Ahşap Sehpalar

Ahşap ürünlerde farklı tasarımlar elbette oluyor. Ahşap ürün olduğu için illaki doğal olmak zorunda değil. Ahşap ürünler yıllarca saklama alanlarında kullandığını biliriz. Evimizde çoğu zaman sehpa üzerinde sürekli olması gereken eşyaların düzensiz görünümünden şikayet ederiz. Kendi içerisinde depolama ve saklama imkanı sunan dekoratif ve kullanışlı sehpa modelleri mevcut. Bu sehpa modelleri size yerden tasarruf ettirdiği gibi özel tasarım hissini size yaşatıyor.

Saklama Alanına Sahip Ahşap Sehpa
Ahşap Sehpa Örnekleri

Epoksi Ahşap Sehpa

Epoksi bir reçinedir. Epoksi zemin kaplama olarak kullanılır. Ancak farklı dekoratif görünümler için de kullanıldığı ve çok güzel bir görüntü ortaya çıkartığını biliyoruz. Ahşap sehpa ve masalarda epoksi farklı bir görünüm elde etmek için kullanılıyor. Özellikle kütük sehpa modellerinde, doğal ahşabın içerisindeki boşluk olan yerlerin epoksi kullanılarak kapatılması ile şeffaf bir görüntü ortaya çıkıyor ve bu görüntü görenleri şaşkına çeviriyor.

Epoksi Ahşap Sehpa

Ahşap Orta Sehpa Modelleri

Orta sehpalar özellikle misafirlerimizi ağırladığımız oturma odası ve salonlarda sık tercih ettiğimiz mobilyalardan birisidir. Misafirlerin içeriye girdiğinde ilk göz göze geldiği mobilyalardan da birisidir. Bu nedenle seçtiğiniz sehpa modelinin evinizin dekorasyonu ile iyi bir uyum içerisinde olması beklenir.

Orta sehpa olarak ahşap tercih etmek evinizin görünümü çok şık yapacağı gibi çok demode bir halede getirebilir. Yani sadece sehpa modeli güzel diye o ürünü tercih etmeyi düşünmeyin. Diğer mobilyalarınız ile uyumluluğunu dikkat edin. Orta sehpa olarak tercih edebileceğiniz mermer sehpa modellerinin de olduğunu unutmayın.

Ahşap Orta Sehpa Modeli
Tekerlekli Ahşap Sehpa

Çekmeceli Ahşap Orta Sehpa Modelleri

Sürekli olarak gazete yada dergi okuyorsanız mutlaka çekmeceye ihtiyacınız olacaktır. Son okuduğunuz bölümün başkası tarafından karıştırılmamasını yada okuduğunuz derginin bir anda ortadan kaybolmasını istemediğiniz durumlar olabilir. En önemlisi de misafirleriniz geldiğinde sehpanın üzerinin tertipli ve düzgün olmasını istediğiniz durumlar olacaktır. Burada çekmeceli ahşap orta sehpa modellerini tercih etmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

Çekmeceli Ahşap Sehpa Modeli
Klasik Orta Sehpa
Ahşap Sehpa
Farklı Tasarımlarda Ahşap Orta Sehpa
Ahşap Orta Sehpa Modeli
Ahşap Orta Sehpa

You may also like...