Harika Görünüme Sahip 60 Adet Beyaz Mutfak Dolabı Modeli

Beyaz mutfak dolabı modelleri, ferah bir mutfak dekorasyonu isteyenler için ideal tercihlerden birisidir. Beyaz renk temizliğin ve sadeliğin rengidir. Mutfak dolapları, mutfağının büyük bir alanını kapsamaktadır. Bu nedenle ferah ve temiz bir mutfak algısı için beyaz renge sahip mutfak dolabı modelleri tercih etmek akla ilk gelen seçeneklerden birisidir.

Ancak şunu da unutmamak gerekir. Beyaz her ne kadar temizliğin göstergesi olsa da, çok kolay bir şekilde kirlendiğini ve izleri belirgin bir şekilde gösterdiğini unutmayın. Bu nedenle mutfağınızda beyaz rengi seçerken bazı önlemler almanız gerektiğini bilin. Örneğin ankastrenizin arkasındaki ve çevresindeki kısımların yağ sıçramalarından etkilenmemesi için koruyucu cam plakaları tercih edebilirsiniz.

Beyaz Mutfak Dolabı Renkleri
Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri
Beyaz Mutfak Dolabı Rengi
Beyaz Mutfak Dolabı Fikirleri

Klasik Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri

Beyaz mutfak dolapları özellikle klasik olarak tabir ettiğimiz mutfak dolabı modellerinde oldukça güzel yakışıyorlar. Bu dolapların bir başka özelliği ise masif olmasıdır. Masif mobilyaların en büyük avantajlarından birisi ise zaman içerisinde yıprandığında zımparalanarak boyanabilir olmasıdır. Beyaz renkli bir mutfak dolabında bu önemli bir özelliktir. Bu nedenle genellikle beyaz rengi tercih edecek olanlar klasik masif mutfak dolaplarını tercih ederler.

Beyaz Mutfak Dekroasyonu

Beyaz Renkli Mutfak Dolapları ile Mermer Uyumu

Beyaz rengin hakim olduğu mutfak dekorasyonunda mermer görünüme sahip ürünler birbiriyle çok uyumlu bir görüntü sergiliyorlar. Özellikle mutfağınız da ada tezgah modelleri arasında bir tercih yapacaksanız mutlaka mermer görünümü sahip tezgah modelleri arasından tercih yapmanızı öneririz.

Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri
Beyaz Mutfak Dekorasyonu
Beyaz Renkli Mutfak Dolapları
Beyaz Mutfak Dolabı Modeli
Amerikan Beyaz Mutfak Dekorasyonu
Modern Beyaz Mutfak Dekorasyonu
Beyaz Renkli Mutfak Dekorasyonu
Beyaz Mutfak Modelleri
Klasik Beyaz Mutfak Dekorasyonu
Beyaz Mutfak Dolabı Renkleri
Beyaz Renkli Mutfak Dolabı
Beyaz Mutfak Dolabı Renkleri
Amerikan Beyaz Mutfak Dekorayonu
Beyaz Mutfak Dekoru

Amerikan Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri

Bildiğiniz üzere Amerikan mutfak dekorasyonu ülkemizde oldukça tercih edilen mutfak dekorasyon modelleri arasında yer alıyor. Günümüzde eskisi kadar trend olmasa da amerikan mutfaklar tercih edilmeye devam ediyor. Bu tarz mutfaklarda ki en öneli etkenler salon ile birleşik olması ve ada tezgahın kullanılmasıdır.

Salon dekorasyonunda beyaz tonlarda ferah bir ortam yaratmak isteyenler bunu mutfağına da taşıyarak daha geniş bir alan görüntüsü yaratıyorlar. Salon ve mutfağın birleşik olması ve beyaz rengin üstünlüğü içerinin daha aydınlık ve ferah gözükmesini sağlıyor. Aynı zaman da zeminin daha çok ortaya çıkması ve zemin üzerindeki mobilyaların kendisini daha kolay göstermesine imkan veriyor. Bu tarz dekorasyonlarda zeminde genelde koyu renkler tercih edilir. Ahşap olarak lamine parke, masif parke yada doğal taş olarak traverten yer döşemesi gibi doğal ürünler daha ön plandadır. Bu ürünler alttan ısıtma sistemleriyle birlikte kullanılabilmektedir.

Ferah Mutfak Dekroasyonu
Mutfak Dekorasyonu Beyaz
Beyaz Mutfak Dekorasyonu Resimleri

Beyaz Mutfak Tezgah Arası Modelleri

Beyaz mutfakların tezgah arasında genelde beyaz renkli ürünler tercih edilir. Özellikle metro seramik dediğimiz modeller bu dekorasyon tarzında sıkça karşımıza çıkmaktadır. Mutfak tezgah arası, mutfak dekorasyonunda önemli bir yere sahiptir. Burada kullanabileceğiniz farklı ürün grupları mevcuttur. Cam mozaik ve seramik ürünler bunların en çok tercih edilenleridir.

Tezgah arasında doğal ürünler tercih etmek isteyenler için cilalı mermer mozaikler yada traverten mozaik ürünleri de seçenekler arasında yer almaktadır. Doğal taş ürünleri her ne kadar ülkemizde tezgah arası kullanımı için uygun görülmese de özellikle Avrupa ve Amerika da sıkça tercih edilmektedir.

Beyaz Mutfak
Beyaz Mutfak Modeli
Mutfak Modelleri Beyaz
Mutfak Dolabı Modelleri
Mutfak Dolabı Beyaz
Beyaz Mutfak Dolabı
Beyaz Renkli Mutfak Dolabı
Beyaz Renkli Mutfak Dolabı Modelleri
Beyaz Renkli Mutfak Dolabı
Mutfak Dolabı Modelleri
Mutfak Dolabı Modelleri Beyaz
Mutfak Dolabı Modelleri
Mutfak Dolabı Modelleri Beyaz

You may also like...