Çiçekli Perde Modelleri Retro Dekorasyon Tarzının Vazgeçilmezi

Çiçekli perde modelleri, bildiğiniz üzere 70ler ve 80lerin vazgeçilmeyen modelleridir. Zira geçmiş zamanlarda kullanılan çiçek desenli ürünler, günümüzde retro dekorasyon tarzı ile birlikte tercih edilmektedir. Özellikle mutfak ve salonlarda sıkça çiçek desenli perde modellerinin kullanıldığını görmekteyiz.

Çiçek desene sahip perdeler uyguladıkları alanlarda ferahlık sağlamaktadır. Ayrıca kadınlar çiçekleri çok seveler. Bu nedenle evlerinin bir çok noktasında çiçek desene sahip ürünleri tercih ederler. Özellikle salon ve oturma odası gibi alanlarda çiçek motiflerine sahip koltuk takımları sıkça kullanılmaktadır. Sonuç olarak çiçek ev dekorasyonda önemli bir motiftir. Çiçekli mobilya ve aksesuarlar ile uyumlu olacak en iyi perde modeli şüphesiz çiçek desenlere sahip modellerdir.

Vintage Salon Çiçekli Perde
Vintage Çiçekli Perde
Tül Çiçekli Perde Modeli

Çiçekli Perde Modelleri ile Retro Perde Askılıklarını Tercih Edin

Perde askılıkları son derce önemlidir. Zira perdelerin daha iyi sergilenmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda perdelerin en önemli aksesuarlarından birisidir. Perdelerinizi daha iyi sergilemek için seçtiğiniz perde askılığı ile perdenizin modelinin uyumlu olmasına dikkat edin. Bu nedenle çiçekli perde modeli tercihinde bulunacaksanız mutlaka perde askılığı olarak retro tarzdaki modelleri seçin. Bunlara en iyi örnek halkalı perde askılığı ve rustik perde askılık modelleridir.

Salon Perdesi Modeli
Salon Perde Modeli Modern

Fon Perdelerde Çiçek Desenleri Tercih Edin

Çiçek desene sahip fon perdeler geniş ve tam boy pencerelerde harika sonuçlar elde etmenizi sağlar. Retro ve rustik dekorasyon tarzının hakim olduğu salon dekorasyonlarında çiçek desene sahip perdeler ile harika sonuçlar elde edilmektedir. Fon perdelerin daha iyi kendisini göstermesi için rustik perde askılıklarını kullanmayı unutmayın.

Salon Perde Modeli Çiçekli

Birbirinden Güzel En Yeni Çiçekli Perde Modelleri

Daha önce hiç görmediğiniz ve size ilham verecek çiçek desenli perdeleri bir araya getirdik. Perde modellerini inceleyerek daha kolay fikir edinebilirsiniz. Ayrıca ne kadar fazla modeli incelerseniz istediğiniz sonuca o kadar yakın olursunuz. Daha iyi sonuçlar almanız için özenle seçtiğimiz çiçekli perde tasarımlarını inceleyebilirsiniz.

Salon İçin Yeşil Çiçekli Perde
Salon İçin Rüstik Çiçekli Perde
Salon İçin Perde Modelleri

Perdenizi Seçerken Kırlent ve Halı İle Olan Uyumuna Dikkat Edin

Perde seçmek sanıldığı kadar basit bir işlem değildir. Odada bulunan diğer tüm dekorasyon aksesuarları ile birlikte uyum içerisinde olmalıdır. Özellikle mobilya takımı ve kırlentler ile perdelerin uyumu ilk göze çarpanlar arasındadır. Renklerin zıt uyumundan faydalanmayı unutmayın. Halı ve mobilyalarda sade renkleri tercih ettiğinizde perdeler için renkli modelleri seçebilirsiniz. Zira çiçekli modeller evinizde bahar havasını yansıtmanızı sağlayacaktır. Daha ferah ve enerjik bir oda için bu tarz zıt kombinler tercih edebilirsiniz.

Salon İçin Perde Modeli

Tül Perdelerde Çiçek Deseni

Çiçek motifleri sadece fon perdeler kullanılmıyor. Tül perde modelleri ile kullanılan harika çiçek motifleri mevcut. Özellikle yatak odası gibi alanlarda sıradan görünüm dışına çıkmak isteyenler sıkça tercih ettikleri modeller arasındadır. Evlerimizde tül perde olarak genellikle kristal perdeler tercih edilir. Ancak bu modeller her evde bulunan sıradan modellerdir. Daha ferah ve enerjik görünüm yaratmak için tül perde seçiminde çiçek desenli ürünleri tercih edebilirsiniz.

Salon İçin Çiçekli Perde
Salon Çiçekli Perde Modelleri
Salon Çiçekli Perde
Mutfak Rüstik Çiçekli Perde
Mutfak Modern Çiçekli Perde Modeli
Mutfak İçin Çiçekli Perde
Mutfak Çiçekli Modern Perde
Modern Salon Perdesi Modeli
Modern Salon Perdesi Çiçekli
Modern Salon Perdesi
Modern Salon Çiçekli Perde
Modern Çiçekli Perde Modelleri

Kız Çocuk Odalarının Vazgeçilmeyen Tercihi

Kız çocuk odası perde modeli olarak yıllardır çiçekli perdeler tercih edilir. Kadınlar birer çiçektir. Ayrıca kadınlar çiçekleri çok seveler ve hayatlarında çiçek motifleri sürekli bulunmasını isterler. Kız çocuklar içinde bu durum geçerlidir. Odalarında genellikle çiçekli ürünleri tercih etmektedirler. Çocuk odası perde modeli için ev menümüzden ev tekstili kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Çiçekli Perde Rüstik
Çiçekli Perde Mutfak
Çiçekli Perde Modeli Rüstik

You may also like...