Lake Kapı Modelleri ile Misafirlerinizi Girişte Etkileyin

Lake kapı, genellikle beyaz renkli olan camlı ve camsız olarak üretilen 2 yada 3 kat cilalı olan kaliteli menteşe sistemine ve kapı koluna sahip iç kapı modelidir. Lake kapılar düzenli olarak temizlenmesi gereken kapı türüdür. Ayrıca hiç bir şekilde kimyasal temizlik ürünleri ile temizliği yapılmaması gerekmektedir. Nitekim lake kapı modelleri diğer kapılara göre daha zarif ve dikkat edilmesi gereken kapılardır.

Beyaz Oda Kapısı Lake

Lake Kapı Özellikleri

  • Oldukça fazla model çeşitliliğine sahiptir.
  • 2 yada 3 Kat cilalama işlemi yapılmaktadır.
  • Modeller CNC tezgahlarda yapılmaktadır. Bu nedenle istenilen tarzda kapı modeli kolay bir şekilde üretilebilmektedir.
  • Camlı ve Camsız olarak üretilebilmektedir.
  • Narin ve dikkat edilmesi gereken kapı modelidir. Diğer kapılara göre daha kolay deforme olabilir.
  • Genellikle beyaz renkli olarak üretilmektedir.

Lake Amerikan Kapı

Lake aslında bir kapı modelinden ziyade cilalama işlemidir. Bu nedenle normalde bildiğimiz Amerikan kapı modelleri de lakeli olarak tercih edilebilir. Nitekim en çok tavsiye edilen yöntemlerden birisidir. Çünkü amerikan kapılar hem daha uygun fiyatlı hem de daha dayanıklı ürünlerdir. Zira bu amerikan kapılar köknar gibi dayanıklı bir ağaç türünden üretime yapılmaktadır. Ayrıca iki tarafa da açılabilir özellikle olması daha kullanışlı olmasını ve iç kapı olarak sıkça tercih edilmesini sağlamaktadır. Öte yandan temizliği oldukça kolaydır. Bunun nedeni ise kapı üzerinde kendine has olarak bir katmanın bulunmasıdır.

Lake Oda Kapısı
Lake Oda Kapıları
Mdf Lake Kapı
Lake Mdf Oda Kapıları

Beyaz Lake İç Kapı Modelleri

Lake kapılarda en çok kullanılan ve tercih edilen renk beyaz renktir. Bu nedenle eğer evinizde beyaz renkli bir kapı arıyorsanız amerikan lake kapı modellerini tercihe edebilirsiniz. Beyaz renkli kapılarda genellikle cam detayı bulunmaktadır. Nitekim bu tarz cam detaylar iç kapı modellerini sıradanlıktan uzaklaştırıp daha dekoratif gözükmesini sağlamaktadır. Ayrıca cnc tezgahta üretilen bu ürünlerin üzerine istenilen farkı desenlerin kolay uygulanabildiğiniz unutmayın. Eğer evinizde desenli beyaz bir kapı modeli istiyorsanız pek hale bunu kolayca bulabilirsiniz. Ancak bu özel bir üretim olacağı için fiyatını etkileyecektir.

Beyaz Lake Oda Kapısı
Lake Kapı Modelleri 2021
Klasik Lake Kapı Modeli
Beyaz Lake Kapı Modelleri
Beyaz Renkli Lake Kapı
Beyaz Lake İç Kapı Modelleri
Beyaz Lake İç Kapı Modelleri

Lake İç Kapı

İç mekanlarda sıkça tercih edilen kapı modelidir. Ancak genellikle ev kullanımı için tercih edilir. Bunun nedeni biraz daha hassas olmasından kaynaklanmaktadır. Daha zarif ve dekoratif görünüm isteyenlerin iç kapı olarak tercih ettikleri kapı türüdür. Ancak yukarıda bahsettiğimiz gibi daha dayanıklı ve uygun fiyatlı olan amerikan kapı modellerinin isteğe göre lake cila ile kaplanarak Lake iç kapı olarak kullanmaktadır. En çok tercih edilen kapı modellerinden birisidir. Nitekim ülkemizde amerikan kapı her zaman ilk tercihler arasında kendini göstermektedir. Sizler için iç mekanlarda kullanabileceğiniz birbirinden güzel lake iç kapı modelini bir araya getirdik. İstediğiniz modelleri kapı üretici firmalardan kolaylıkla bulabilirsiniz. Nitekim artık kapı üreticileri internet üzerinden kapı satışları yapmaktadırlar.

Beyaz Lake Kapı
Mdf Lake Kapı Modelleri
Lake Oda Kapısı Modeli
Beyaz Lake İç Kapı Modelleri
Lake Kapı Modelleri 2022
Lake Kapı Modelleri
Lake Kapı Modelleri
Lake Kapı İç Oda
Lake İç Kapı Modelleri
Lake İç Kapı Modelleri
Lake İç Kapı Modelleri
Camlı Lake Kapı Modeli

You may also like...