Kendinden Yapışkanlı Duvar Paneli Modelleri ile En Hızlı Duvar Dekorasyonu

Kendinden yapışkanlı duvar paneli, son yılların en çok tercih edilen duvar paneli modelleri arasında yer almaktadır. Hızlı ve pratik uygulanması nedeni ile tercih edilmektedir. Ayıca esnek yapısı ile duvarların köşelerine kolayca uygulanabilmektedir. Kusursuz bir görünüm için oldukça önemli bir özelliktir.

Üretiminde kullanılan hammaddesinden dolayı suya karşı dayanıklıdır. Bu nedenle su ile temas edilen yüzeylerde istenilen ahşap duvar ve taş duvar görünümü kolay bir şekilde elde etmenizi sağlar.

Taş Duvar Paneli Kendinden Yapışkanlı

Kendinden Yapışkanlı Duvar Paneli Fiyatları

Ne yazık ki ülkemizde bu ürünlerin üretimi yok denecek kadar azdır. Bu nedenle bu ürünler genellikle ithal edilmektedir. Buda ürünlerin fiyatlarını dolaylı olarak artırmaktadır. Gümrük vergisinin yanı sıra aracı firmaların üzerine koyduğu komisyonlar ile üreticinin cebine yansıyan fiyat diğer duvar panellerine göre daha pahalıdır. Zira piyasadaki kendinden yapışkanlı duvar paneli fiyatları 20 TL ile 60 TL arasında değişim göstermektedir. Ayrıca bu fiyat bir adet panel fiyatıdır. Ürünler genellikle paket olarak yada adet olarak satılmaktadır. Aldığınız ürünlerin panellerinin boyutlarına dikkat etmenizi ve kaç m2 karşılık geldiğini önceden hesaplamanızı tavsiye ederiz.

Cikart Yapistir Kendinden Yapiskanli Duvar Paneli

Kendinden Yapışkanlı Panel Özelikleri

  • Esnek ve dayanıklıdır. Duvardaki her köşeyi istediğiniz görünümü kazandırmanıza imkan verir.
  • Oldukça kolay bir şekilde kesilebilir.
  • Ayrıca bir yapıştırma tutkalına ihtiyacı yoktur. Kendisinde bulunan poliüretan yapıştırıcısı sayesinde direk olarak duvara montajını yapabilirsiniz.
  • Ustaya ihtiyaç duymadan kendiniz kolay bir şekilde montajını yapabilirsiniz.
  • Güneş ışınlarından zarar görmez. Rengi ve desenini uzun yıllar korur.
  • Hafif olması nedeni ile duvara yük getirmez. Kolay taşınabilir.
  • Suya karşı üst seviye dayanıklıdır. Mutfak tezgah arası yada banyo lavabo arasında istediğiniz taş yada ahşap görünümü kazandırabilirsiniz.
  • Geniş renk ve desen seçeneğine sahiptir.
  • Duvarda oluşturduğu ayrı bir katman ile ses ve ısı yalıtımına destek sağlar.
  • Bakım gerektirmez. Zaman içinde yıpranmaz. Kolay bir şekilde temizlenebilir.

Ahşap ve Taş Görünümlü Duvarlara Kolayca Sahip Olun

Duvar dekorasyonunda en çok tercih edilen görünümler arasında taş ve ahşap görünümlü duvarlar yer alıyor. Yapışkanlı paneller ile duvarlarınızı kısa bir sürede kolayca hayalinizdeki ahşap ve taş görünüme sahip olabilir.

Yapışkanlı duvar panellerini en çok tv ünitesi arkasında, mutfak tezgah arası gibi yüzeylerde tercih edilmektedir. Zira traverten ve mermer gibi doğal taşların duvara ağırlık getirmesi ve uygulamasındaki zorluktan dolayı doğal taş görünümü daha kolay bir şekilde elde etmenizi sağlamaktadır. Bununla birlikte ahşap duvar görünümü içinde tercih edebileceğiniz yapışkanlı ahşap paneller mevcuttur. Oysa normal şartlarda ahşap görünümü için fiber ahşap panel yada özel üretilen ahşap duvar panelleri tercih edilmektedir. Zira bu ürünler hem daha maliyetli hem de uygulaması ustalık gerektiren ürünlerdir.

Kendinden Yapışkanlı Tas Panel
Kendinden Yapiskanli Panel Mutfak Tezgah Arasi
Kendinden Yapışkanlı Panel
Kendinden Yapışkanlı Duvar Paneli Modeli
Kendinden Yapışkanlı Duvar Paneli
Kendinden Yapışkanlı 3D Duvar Kaplama
Duvar Paneli Yapışkanlı
3D Duvar Kaplama Kendinden Yapışkanlı
Yapışkanlı Duvar Paneli
Yapışkanlı Duvar Paneli
Yapışkanlı Duvar Kaplama

You may also like...