Parlak Banyo Seramik ve 30 Parlak Seramik Modeli

Parlak banyo seramik modelleri evin diğer alanlarında çok tercih edilmese de, banyo için farklı görünüm arayanların tercihleri arasında kendini gösteriyor. Banyo duvar seramikleri arasında geleneksel modellerden sıkılanlar için parlak seramik modelleri iyi bir alternatif olarak karşılarına çıkıyor.

Parlak Banyo Duvar Fayansı

Parlak Banyo Seramik Modelleri

Farklı renk ve desenlere sahip bir çok parlak seramik modeli mevcut. Sizler için en çok beğendiğimiz parlak seramikleri bir araya getirdik. Ne kadar fazla banyo seramik modelini incelerseniz aklınızdaki banyo dekorasyonu için ihtiyacınız olan seramik modelini daha kolay bulabilirsiniz.

Banyo Aynalı Fayans

Krem Rengi Banyo Seramik

Krem rengi duvarlarda çok tercih ettiğimiz bir renk. Krem diğer renklere göre daha sade ve soft bir renk. Banyoların duvar seramikleri için dinlendirici bir renk. Tüm duvarlarınızı bile krem rengi seramik modeli ile uygulasanız yinede boğucu bir görüntü ortaya çıkmayacaktır.

Krem Banyo Seramik Modeli
Banyo Seramik Modeli
Banyo Duvar Fayans
Banyo Fayans Modeli
Banyo Duvar Kaplama
Parlak Banyo Seramik

Yeşil Parlak Banyo Seramik

Mavi ve yeşil rengi özellikle su ile temas eden mekanların duvar ve zeminlerinde sık terci edilir. Bunun en büyük nedeni suyun bu iki renk ile anılmasıdır. Özellikle havuzlarda tercih edilen havuz mozaik modellerinin renkleri de mavi ve yeşildir.

Banyo Duvar Fayansı
Banyo Fayans Modeli
Parlak Duvar Seramiği
Parlak Banyo Fayans
Banyo Fayansı
Banyo Duvar Seramik
Parlak Banyo Fayans Modeli
Banyo Yer Fayans Döşemesi

Siyah Parlak Banyo Fayansı

Siyah rengin kendine ait farklı bir havası olduğunu hepimiz biliriz. Özellikle elegant dekorasyon tarzında siyah renk oldukça fazla tercih edilir. Banyo seramiklerinde sadece siyah renk kullanımı biraz boğucu olabilir. Bu nedenle banyo duvarlarında tercih edeceğiniz seramik siyah renkli olacaksa biraz hareketlilik kazandırmak için parlak özellikte olması daha iyi bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Parlak Seramik
Parlak Fayans Modeli

Mavi Banyo Seramik

Mavinin her tonu banyo için uygulayabilirsiniz. Genellikle banyolarda beyaz ve mermer görünümlü seramik modelleri daha çok banyolarda tercih edilmektedir. Ancak bu çok sıradan bir görünüm haline geldiğini söyleyebiliriz. Ayrıca bir çok kullanan zaman içerisinde bu görüntüden sıkıldığını dile getiriyor. Sizin için farklı seramik döşeme yöntemlerine göre uygulanmış mavi parlak banyo seramiklerini bir araya getirdik.

Parlak Seramik Modeli
Banyo Duvar Seramikleri
Parlak Banyo Duvar Seramik
Banyo Duvar Fayans Modeli
Parlak Banyo Fayans Modeli
Banyo Yer Fayans Modeli
Vintage Banyo Fayans
Eskitme Banyo Seramik
Mavi Banyo Seramik Modeli
Mavi Banyo Duvar Seramik
Mavi Banyo Fayans
Banyo Fayans Renkleri

Kristal Cam Mozaik

Banyonuzda parıl parlayan bir görünüm oluşturmak istiyorsanız bunu kristal cam mozaik modelleri ile yapabilirsiniz. Kristal özelliğindeki cam mozaik ürünleri parlak ve ihtişamlı bir yapıya sahiptir. Eğer mozaik görünümü beğeniyorsanız, banyonuzun duvarları için tercih edebilirsiniz. 30x30CM fileli olan bu ürün derz yapıştırıcı ile kolay bir şekilde uygulanır.

Banyo Cam Seramik

You may also like...